Кредити для приватних клієнтів

Ми б і самі брали у себе кредити, бо це вигідно і безпечно

фіксована відсоткова ставка

немає прихованих комісій та штрафів

самостійно вибираєте як погашати кредит

ексклюзивні пропозиції від партнерів

Партнери Ощаду стануть і вашими партнерами

Вони пропонують вигідні умови, а ми подбаємо про документи та безпеку

Ще й підготували інструкції

image-113179965
Доступні кредити 5-7-9% в Ощадбанку
image-113179969
Як здійснити платіж за іпотекою або автокредитом в «Ощад 24/7»?
image-113179973
Як здійснити платіж за кредитом готівкою в «Мобільний Ощад»?
image-113179977
Як брати кредит і не потонути в боргах

Оформити кредит дуже легко

Залиште заявку на сайті

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону

Попередження
 • У клієнта є можливість достроково повернути кредит.
 • Штрафні санкції за дострокове повернення кредиту відсутні.
 • Договір про споживчий кредит може бути змінений або розірваний за взаємною згодою Сторін або у випадках, прямо визначених законодавством.
 • Будь-які зміни до договору про споживчий кредит, а також розірвання договору про споживчий кредит оформляються у вигляді додаткових договорів до договору про споживчий кредит.
 • У разі невиконання клієнтом обов'язків за договором Банк, відповідно до умов укладеного договору та діючого законодавства, має право вимагати відшкодування завданих збитків у вигляді неустойки (штраф, пеня).
 • Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом У клієнта є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
Клієнт має знати
 • У клієнта є можливість достроково повернути кредит.
 • У разі невиконання клієнтом обов'язків за договором Банк, відповідно до умов укладеного договору та діючого законодавства, має право вимагати відшкодування завданих збитків у вигляді неустойки (штраф, пеня).
 • Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
 • У клієнта є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
 • Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги з надання кредиту (крім надання пакета банківських послуг).
Інформування про приналежність до захищеної категорії позичальників при виникненні простроченої заборгованості

Ви можете проінформувати Ощадбанк про належність до захищеної категорії* позичальників з метою відмови від взаємодії під час врегулювання простроченої кредитної заборгованості на період дії воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Відповідну заяву разом із підтверджувальним документом можна подати до банку одним із наступних способів:

Номера телефонів клієнтської підтримки ви можете знайти у розділі контакти та реквізити

*Захищеними категоріями є:

а) військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до чинного законодавства України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, які проходять військову службу на території України;

б) військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, чи внаслідок захворювання після звільнення з військової служби, пов’язаного з проходженням військової служби;

в) члени сімей військовослужбовців, які загинули, померли чи пропали безвісти;

г) особи, які перебувають у полоні, особи, з якими втрачено зв’язок, особи, зниклі безвісти.

Суб'єкти оціночної діяльності

Кредити в Ощаді – це мінімум документів, низька відсоткова ставка та зручні способи погашення

Депозити
Для тих, у кого гроші працюють
Картки
Замовляйте картку для будь-яких потреб. Оберіть безкоштовну чи преміальну
Агрокредити
Знижена відсоткова ставка. Строком до 5 років. На будь-які потреби. І це не жарти. Все дюже сурйозно

Банківські кредити в Ощадбанку

Чи вигідно сьогодні брати в Ощадбанку кредити? Звісно, бо це ж Ощад. Ми пропонуємо вигідні умови з фіксованою відсотковою ставкою, ексклюзивними пропозиціями від партнерів — без прихованих комісій та штрафів. А ще це безпечно, адже Ощадбанк є одним з найнадійніших банків в Україні. Нам довіряють мільйони вкладників, а ми довіряємо їм.

В нашому банку кредити можна знайти на будь-який смак — на нерухомість, авто чи під заставу депозиту. Зверніться у найближче відділення Ощаду і ми допоможемо вам кращий варіант. Наші банківські кредити настільки вразять вас вигідною відсотковою ставкою, що ви зможете собі придбати невелику яхту і більше не відкладати втілення своїх мрій на завтра.

Отож, ви все ще думаєте, чи вигідно брати в Ощадбанку кредити? Ми б і самі в себе брали кредити, якби могли й навіть не думали б.