Кеш кредит

Оберіть програму кредитування
Тип погашення
Додаткові платежі за кредитом

Окремі умови кредитування

Окремі умови кредитування з підтвердженням цільового використання кредиту

 

Сума кредиту

від 30 000 до 250 000 грн

Строк кредиту

до 5 років

Процентна ставка

56 % річних. Процентна ставка може бути встановлена у розмірі 40% річних*

Комісія за надання кредиту

5% від суми кредиту

*Процентна ставка може бути встановлена у розмірі 40% річних починаючи з 31-го календарного дня користування кредитом - за умови надання Клієнтом в строк не пізніше 25-го календарного дня (включно) з дати отримання кредиту підтверджуючих  документів щодо цільового використання коштів на придбання нерухомості, автомобілів (в т. ч. таких, що були у використанні), товарів та послуг щодо встановлення додаткового обладнання в мережах офіційних автосалонів/станцій технічного обслуговування, медичних товарів та послуг (протезування, стоматологічні послуги), вікон, дверей, матеріалів для покрівлі та роботи по встановленню/демонтажу, каркасних, модульних споруд/будинків  та робіт по встановленню, теплових котлів, сонячних панелей, бойлерів, генераторів (далі-товари та послуги відповідно) на суму, що складає не менше 75% від суми отриманого кредиту

Отримати кредит готівкою в Ощаді зручно і швидко

Кеш кредит надається:
1
без застави та поручителів
2
особам від 21 до 65 років
Необхідні документи:
 • паспорт громадянина України + ІПН

 • документ про доходи та утримання з них за останні 6 місяців

 • доступ до інтернет-банкінгу «Ощад 24/7»
 • додаток «Мобільний Ощад»
 • платіжна картка

Потенційний позичальник має знати

 • Погашення кредиту здійснюється щомісяця рівними частинами або ануїтетними платежами
 • Проценти нараховуються на залишок кредиту, сплачуються щомісяця
 • Клієнт має право відмовитись від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою цим договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України "Про споживче кредитування" або договором)
зручні канали погашення кредиту:
 • додаток «Мобільний Ощад»
 • інтернет-банкінг «Ощад 24/7»
 • термінали самообслуговування
 • каси Ощадбанку

Оформити кредит готівкою від Ощадбанку дуже легко

Залиште заявку на сайті

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону

Ще й підготували інструкції

image-64562384
Як брати кредит і не потонути в боргах
Попередження
 • Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги з надання кредиту (крім надання пакета банківських послуг).
 • У разі невиконання клієнтом обов'язків за договором Банк, відповідно до умов укладеного договору та діючого законодавства, має право вимагати відшкодування завданих збитків у вигляді неустойки (штраф, пеня).
 • Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
 • У клієнта є можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Кредит готівкою в Ощадбанку

Думаєте взяти кредит готівкою, але не можете обрати потрібний банк? Добре, що ви зайшли на Ощад, бо ми такі кредити надаємо. Готівкові кредити ми даємо на будь-які потреби на термін до 5 років. Звісно, ми підготували для вас одні з найкращих умов такого типу кредиту готівкою в Україні. Без прихованих платежів, комісій та переплат. Навіть до отримання найдешевшого кредиту готівкою ви можете скористатися нашим кредитним калькулятором, який покаже розмір щомісячного платежу та загальну вартість кредиту. Отож, ви відразу бачите всі витрати, та можете спокійно планувати свої фінанси.

Взяти кредит готівкою в Ощадбанку

Нічого немає простішого, ніж взяти кредит готівкою в Ощадбанку. Вам лише потрібно знайти найближче відділення банку та прийти туди з паспортом, ідентифікаційним кодом та довідкою про доходи за останні шість місяців. Сума кредиту також залежить від вашої офіційної зарплатні — чим вона вища, тим більше шанс того, що ви отримаєте більший кредит. Ми також потурбувалися за те, щоб вам було зручно погашати кредит. Щомісячні платежі можна оплачувати в терміналах самообслуговування, касах Ощаду та в додатку Ощад 24/7. Як бачите, взяти вигідні кредити готівкою в Ощадбанку простіше, ніж здається.