Power Banking
Power Banking - спільна мережа системно важливих банків України, що налічує понад 1 000 відділень по всій країні (наразі до мережі входять понад 200 чергових відділень Ощаду, згодом їх буде 450), які надаватимуть банківські послуги навіть в умовах блекауту. Мережа створена за ініціативи НБУ.
Відділення, що надаватимуть банківські послуги в умовах довготривалого вимкнення електропостачання
Чергові відділення Ощадбанку, що працюватимуть для вас під час довготривалого вимкнення електропостачання від альтернативних джерел живлення з 9:00 до 15:00 з понеділка по п'ятницю.

Банкомати і платіжні термінали Ощаду в пунктах незламності

Відділення і банкомати

Знайдіть найближче відділення або оберіть потрібні послуги (в роботі окремих відділень можуть бути відмінності, з урахуванням оперативної обстановки, оголошенням повітряної тревоги або пов'язані з наявністю/якістю зв'язку)
Введіть свою адресу, або номер необхідного відділення
map-preloader map-preloader map-preloader

Відділення та банкомати Ощадбанку

Піклуючись про комфорт кожного нашого гостя, ми невпинно оновлюємося і вдосконалюємося. Розгалужена мережа Ощадбанк відділень нині налічує близько  1400 установ, розміщених поруч із вами. І ми робимо ці відділення максимально комфортними для кожного. Оновлені Ощадбанк відділення – інклюзивні. Вони зручні як для людей з обмеженими фізичними можливостями, так і для тих, у кого їх немає.

Головне відділення Ощадбанку побудоване та обладнане згідно з найсучаснішими світовими стандартами банківського обслуговування. Приміщення розділене на функціональні сектори, кожен з яких має свою специфіку та призначення. Зону очікування та самообслуговування спеціально обладнано для людей старшого віку, клієнтів, що користуються візками, мають порушення зору та слуху тощо.

Банкомати Ощадбанку також додатково оснащені задля зручності маломобільних груп населення. У деяких відділеннях є зали самообслуговування, де Ощадбанк банкомати доступні цілодобово в умовах підвищеної безпеки.

На сайті відділення та банкомати зручно шукати за адресою або номером. Час роботи будь-якого Ощадбанк банкомату чи офісу можна уточнити на карті чи у списку під нею або зателефонувавши на гарячу лінію Ощаду за номером: 0800 210 800.