Відділення і банкомати

Знайдіть найближче відділення або оберіть потрібні послуги, щоб дізнатись куди краще завітати та економте свій час
Введіть свою адресу, або номер необхідного відділення
map-preloader map-preloader map-preloader

Відділення та банкомати Ощадбанку

Піклуючись про комфорт кожного нашого гостя, ми невпинно оновлюємося і вдосконалюємося. Розгалужена мережа Ощадбанк відділень нині налічує понад 5000 установ, розміщених поруч із вами. І ми робимо ці відділення максимально комфортними для кожного. Оновлені Ощадбанк відділення – інклюзивні. Вони зручні як для людей з обмеженими фізичними можливостями, так і для тих, у кого їх немає.

Головне відділення Ощадбанку побудоване та обладнане згідно з найсучаснішими світовими стандартами банківського обслуговування. Приміщення розділене на функціональні сектори, кожен з яких має свою специфіку та призначення. Зону очікування та самообслуговування спеціально обладнано для людей старшого віку, клієнтів, що користуються візками, мають порушення зору та слуху тощо.

Банкомати Ощадбанку також додатково оснащені задля зручності маломобільних груп населення. У деяких відділеннях є зали самообслуговування, де Ощадбанк банкомати доступні цілодобово в умовах підвищеної безпеки.

На сайті відділення та банкомати зручно шукати за адресою або номером. Час роботи будь-якого Ощадбанк банкомату чи офісу можна уточнити на карті чи у списку під нею або зателефонувавши на гарячу лінію Ощаду за номером: 0800 210 800.