Кредит на КАСКО

Умови кредиту

Розмір ліміту відновлюваної кредитної лінії

4-10% від заставної вартості Транспортного засобу

Строк кредиту

від 1 до 7 років

Максимальний розмір кожного траншу

не може перевищувати суми річного страхового платежу за договором страхування Транспортного засобу за пакетом «повне КАСКО»

Погашення кожного траншу

щомісячно рівними частинами або ануїтетними платежами

Максимальний строк для погашення кожного траншу

11 місяців

Максимальна процентна ставка

19.99% єдиний розмір

Строк відповідає строку дії кредитного договору

що укладається за Банківським продуктом «Автокредит» (Кредит на нове авто або Кредит на електромобілі) або Банківським продуктом «Автокредит: Вторинний ринок» (Кредит на вживане авто)

Основне забезпечення

транспортний засіб, що придбається за рахунок кредиту, наданого за Банківським продуктом «Автокредит» (Кредит на нове авто або Кредит на електромобілі) або Банківським продуктом «Автокредит: Вторинний ринок» (Кредит на вживане авто)

Отримати кредит КАСКО в Ощаді зручно і швидко

Лише дві умови для отримання кредиту:
1
бути резидентом України
2
доходів достатньо, щоб сплачувати щомісячні платежі
Необхідні документи, які треба взяти перед походом у відділення:
  • паспорт громадянина України + ІПН

  • документ про доходи та утримання з них за останні 6 місяців

Кредит на сплату страхових платежів за договорами страхування Транспортних засобів за пакетом «повне КАСКО» у формі відновлювальної кредитної лінії.

Надається за умови одержання кредиту на придбання Транспортного засобу в АТ «Ощадбанк».

Потенційний позичальник має знати:

  • Повернення кредиту здійснюється щомісяця рівними частинами.
  • Проценти нараховуються на залишок кредиту, сплачуються щомісяця.
  • Клієнт має право відмовитись від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про споживчий кредит (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою цим договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором). Право на відмову не застосовується у разі укладення в забезпечення виконання зобов’язань за договором про споживчий кредит нотаріально посвідченого договору застави.
  • Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги з надання кредиту (крім надання пакета банківських послуг).

Ексклюзивні пропозиції від партнерів Ощадбанку

Вони пропонують вигідні умови, а ми подбаємо про документи та безпеку

Оформити кредит дуже легко

Залиште заявку на сайті

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону

Ще й підготували інструкції

image-73211078
Як здійснити платіж за іпотекою або автокредитом в «Ощад 24/7»?
image-73211082
Як здійснити платіж за кредитом готівкою в «Мобільний Ощад»?

Мікрокредити для бізнесу
До 5 мільйонів гривень на розвиток власної справи, за 5 днів і мінімальним пакетом документів
Моя кредитка
Картка з лімітом до 250 000 гривень, людяним пільговим періодом та можливістю зняти готівку хоть в Парижі, хоть в Непалі
Агрокредити
Знижена відсоткова ставка. Строком до 5 років. На будь-які потреби. І це не жарти. Все дюже сурйозно

 

Кредит на КАСКО

КАСКО — вид добровільного страхування транспортних засобів, вік яких не перевищує 10 років. Це найповніший тип страхового поліса, який покриває всі найбільш поширені страхові випадки. Ощадбанк рекомендує оформлювати кредит на КАСКО разом із придбанням автомобіля в кредит. Це не лише надає додатковий рівень безпеки для обох сторін угоди, а й полегшує організаційні аспекти оформлення нового авто. 

Особливості поліса КАСКО

Вартість поліса Повне КАСКО перевищує аналогічні варіанти автострахування, але на те є вагомі причини. Така страховка враховує широке коло потенційних ризиків рівноцінно — вартість франшизи за викрадення дорівнює вартості відшкодування наслідків ДТП. Поліс не передбачає додаткових вимог до місця зберігання автомобіля. У разі пошкоджень внаслідок дорожньо-транспортної пригоди авто одразу направляється на сервіс без витрачання часу на відвідини офісу страховика. Поліс покриває послуги евакуатора в обсязі до 2000 грн, якщо авто не може рухатися самостійно після аварії. 

На вартість КАСКО впливають такі фактори:

  • Вартість автомобіля.
  • Марка та модель авто, його рейтинг за статистикою викрадення.
  • Вік авто.
  • Водійський стаж. 

Термін дії поліса становить один рік і має регулярно поновлюватися. 

Чому варто оформити КАСКО в Ощадбанку

Страховий поліс КАСКО — добровільний вид автострахування. Його можна оформити у будь-якій страховій агенції. В Ощадбанку можна замовити кредит КАСКО одночасно з купівлею автомобіля в кредит. Така послуга належить до переліку супутніх при оформленні автокредиту, разом із замовленням послуг нотаріуса та реєстрації транспортного засобу. 

Відповідно до умов страхового поліса, протягом виплати кредиту на автомобіль (нове авто, електрокар чи авто з пробігом), він перебуває у власності банку як застава. У разі настання будь-якого страхового випадку (викрадення, пошкодження внаслідок аварії), матеріальні збитки будуть відшкодовані з суми страхового поліса без додаткового обтяження як кредитора, так і позичальника.

Ощадбанк співпрацює з надійними страховими компаніями та пропонує своїм клієнтам не лише надійний спосіб страхування, а й найвигідніший. Вартість поліса при купівлі авто в кредит становить фіксовані 19,99% від вартості позики. Термін дії кредиту КАСКО не має перевищувати термін сплати автокредиту. Граничний термін кредитування становить 7 років, протягом яких страхові платежі сплачуються в межах загальних виплат автокредиту без додаткових організаційних клопотів. 

Як оформити КАСКО в Ощадбанку

Замовити страховий поліс КАСКО можна одночасно з оформленням автокредиту. Вкажіть цю опцію своєму кредитному менеджеру і він додасть її до розрахунків. Юридичні підстави для кредитування стандартні — правоздатний вік позичальника, громадянство України та стабільний підтверджений дохід, достатній для щомісячного погашення фінансової заборгованості. 

Заявку на КАСКО можна подати на сайті онлайн або у відділенні банку. Розпочніть користування новим авто з безпеки — кредит КАСКО від Ощадбанк створений саме для цього!