Мій банк
МОЯ СВОБОДА
МОЯ СПРАВА
МОЄ МАЙБУТНЄ
МОЯ СИЛА
МОЄ ЗАВТРА
МІЙ СПОКІЙ
МОЇ ЛЮДИ

Гранти січня

Український фонд стартапів

Український фонд стартапів - це загальнодержавна інвестиційна  програма, яка надає фінансування найталановитішим українським підприємцям. Фінансування надається наступним секторам: штучний інтелект (AI), доповнена реальність (AR/VR), великі дані (BigData), блокчейн, кібербезпека, захист (Defence), медицина та охорона здоров’я, подорожі, фінансові технології (FinTech), освітні технології (EdTech), робототехніка, професійні послуги, програмне забезпечення як послуга (SaaS), виробництво, електронна комерція, інтернет речей (IoT).

Умови участі:

  • бізнес має бути українським;
  • фінансування надається комерційно орієнтованим компаніям;
  • беруться до уваги проєкти на ранніх стадіях розвитку;
  • інноваційний ІТ/високотехнологічний продукт або сервіс в основі бізнесу;
  • фінансується бізнес з орієнтацією на світові ринки;
  • наявність команди лідерів.

Докладніше: https://usf.com.ua/

COSME

Дедлайн: 2020 рік

Програма COSME - це набір тематичних підпрограм. Вони спрямовані на розв'язання проблем у сфері малого та середнього підприємництва, які пов'язані з доступом до фінансування, виходом на нові ринки та вдосконаленням внутрішніх бізнес-процесів. Також метою COSME є сприяння розвитку пріоритетних сфер національної економіки - IT, туризму, галузі промисловості.

За словами організаторів, участь у програмі COSME дає можливість українському бізнесу здійснити вихід на зовнішні ринки країн ЄС та інших країн-учасниць програми, реалізувати власні товари та послуги, або придбати їх у іноземних компаній, знайти партнерів та контрагентів. Беручи участь у програмі COSME, український бізнес та інші організації можуть отримати доступ до участі в тематичних тренінгах, семінарах та конференціях від іноземних компаній чи інших учасників, що дозволить вдосконалити виробничі процеси компанії та способи її виходу на зовнішні ринки, дасть поштовх до модернізації управління компанією відповідно до кращих світових практик.

Пріоритетами COSME є зростання конкурентоспроможності малого і середнього бізнесу та формування культури ведення бізнесу як такого.

Брати участь у програмі можуть представники малого та середнього бізнесу, бізнес-асоціації, кластери, громадські організації тощо.

Дізнатися більше про програму та умови участі можна на офіційному сайті програми: http://cosme.me.gov.ua/

Програма Фонду відкритих технологій - Фонд швидкого реагування

Фонд швидкого реагування спрямований на забезпечення ефективнішого реагування на надзвичайні ситуації у цифровій галузі для своєчасного та всебічного вирішення загроз для окремих осіб, громад та організацій, вільне вираження яких останнім часом було порушено. Для вирішення цифрових надзвичайних ситуацій, Фонд пропонує як пряму фінансову підтримку, так і технічні послуги від надійних партнерів. У програмах Фонду швидкого реагування можуть брати участь фізичні особи та різноманітні організації. Фонд допомагає людям та організаціям високого ризику, таким як блогери, кібер-активісти, журналісти та правозахисники.

Отже, Фонд швидкого реагування пропонує два типи підтримки організаціям, активістам, журналістам та іншим правозахисникам, які стикаються з цифровими атаками та надзвичайними ситуаціями:

  1. Технологічні послуги від надійних партнерів служби;
  2. Пряма фінансова підтримка потреб, які не можуть виконувати наявні партнери з обслуговування.

Процес отримання будь-якого типу підтримки починається з однієї програми. Підтримка доступна лише через Фонд швидкого реагування.  Головна умова – наявність залежної від часу надзвичайної ситуації у сфері цифрових технологій. Характер програми – короткостроковий. Проте, якщо ви зацікавлені у підтримці розширення вашого потенціалу на триваліші терміни, зверніть увагу на спеціальні стипендії, що надає Фонд.

Отже, ви, як самостійно, так і в рамках організації, можете отримати фінансування або технологічну підтримку, якщо бажаєте висвітлити нагальну проблему у напрямку цифрових технологій. Подаватися вам необхідно з власним проєктом й в аплікаційній формі висвітлити його бачення та важливість. У заявці ви можете обрати один із видів послуг, який хочете підтримувати або розвивати: аудит сайтів, безпечний веб-хостинг, аналіз шкідливих програм та цифрових атак, VPN-з’єднання тощо. Вам потрібно визначити мету й обрати серед запропонованих у заявці: розгортання технології, розробка технології,  програмного забезпечення або обладнання, дослідження тощо. Також у формі вам необхідно буде розповісти про проблему, яку ви хотіли б вирішити, і про цільові групи/спільноти, яким це допоможе.

Для більш детальної інформації щодо програми, радимо відвідати сайт Фонду відкритих технологій: https://www.opentech.fund/funds/rapid-response-fund/

Глобальний інноваційний фонд GIF

Глобальний інноваційний фонд – незалежна глобальна некомерційна організація, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей у країнах, що розвиваються. Програма діє постійно. Брати участь у ній можуть соціальні підприємства, комерційні фірми, некомерційні організації, державні установи і дослідники.

Процес подачі заявки включає наступні кроки: заповнення онлайн-анкети із загальною інформацією про ваш запит на фінансування; завантаження короткого опису свого нововведення.

GIF надає гранти, кредити та інвестиції в акціонерний капітал в межах від $50,000 до $15 млн. У заявці можна вказати бажаний тип капіталу і суми по його застосуванню.

Докладніше: https://www.globalinnovation.fund/

WannaBiz

WannaBiz пропонує $50 тис. фінансування. Працює у форматі бізнес-ангела. Зацікавлений у проєктах на seed стадії, на етапі раунд А або bridge round.

Необхідно відповідати наступним умовам, аби отримати інвестування:

  • глобальні проєкти, в які залучені команди США, Великобританії та ЄС;
  • команда, девелопмент, продажі або команда підтримки, що базуються в Україні;
  • проєкти мають перебувати на стадіях seed, round A або bridge round;
  • регулярний місячний дохід не менше $10 тис.;
  • сфери: adtech та SaaS.

Більш детально, як отримати підтримку від WannaBiz, читайте на офіційному сайті: http://wannabiz.com.ua/

АТ "Ощадбанк"