Мій банк
МОЯ СВОБОДА
МОЯ СПРАВА
МОЄ МАЙБУТНЄ
МОЯ СИЛА
МОЄ ЗАВТРА
МІЙ СПОКІЙ
МОЇ ЛЮДИ

Підтягуємо знання: PR

Як налагодити стосунки та досягти взаєморозуміння із кожним клієнтом? Чи можливо використовувати скарги як засіб покращення сервісу та яким чином соціальні мережі можуть допомогти почути кожного? У цих виданнях, медіа, фільмах та лекторіях можна спробувати знайти відповідь.

Книги

Social Media: Marketing Strategies for Rapid Growth Using: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Pinterest and YouTube by John Williams

Автор цієї книги зосереджується на тому, як тримати зв’язок із клієнтами за допомогою шести основних платформ: Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube, Instagram та Pinterest. Він розглядає демографічні показники кожної соціальної медіаплатформи та радить, як використовувати ці дані у ваших інтересах.

Public Relations by Edward L. Bernays

Едвард Бернайз об'єднав психологію натовпу із психоаналітичними ідеями свого дядька Зигмунда Фрейда, аби пояснити, як PR впливає на громадську думку.

Жорсткий бренд-білдинг. Ден Кеннеді

Ця книга – один великий кейс із просування конкретної компанії і буде корисною для тих, хто хоче дізнатися, що коїться в голові власника бренда, коли він починає замислюватися про просування і, власне, бренд-білдинг.

Нові правила маркетингу і PR. Девід Мірман Скотт

Посібник підкаже, як використовувати соціальні мережі, блоги та вірусний маркетинг для безпосереднього контакту із покупцем. У цій книзі автор розповість читачеві про те, як саме працює інтернет в цілому, про розповсюдження інформації та наріжні камені нових медіа.

«The Media Training Bible: 101 Things You Absolutely, Positively Need to Know Before Your Next Interview», Brad Phillips

Книга для практиків. Як пише сам автор, у ній ви знайдете 101 урок, три дюжини реальних кейсів, кілька десятків практичних вправ. Бред Філліпс розповідає як працювати із ЗМІ, чи треба піарнику бути присутнім на інтерв’ю, як відповідати на складні запитання, та будувати позитивний імідж компанії в епоху соціальних мереж. Ця книга буде цікава тим піар-фахівцям, у яких улюбленим виразом топа є - «Без коментарів».

Фільми

Хвіст крутить собакою/Wag The Dog

Комедійна драма режисера Баррі Левінсона, яка була створена за мотивами роману «Американський герой» Ларрі Байнгарта. Напередодні чергових виборів президент США виявився втягнутим у сексуальний скандал. Його радник, зрозумівши, що саме час відволікати людей, знаходить витончене рішення проблеми – звертається по допомогу до кінопродюсера Стенлі Мотсса. Мотсс, який давно мріє про славу, винахідливо втілює запропоновані ідеї: за допомогою ЗМІ створює ілюзію загрози албанських терористів, знімає фальшиві відеоролики про військові операції і змушує всю країну об'єднатися у часи важких випробувань. Фільм демонструє, яким потужним інструментом є PR.

Уся президентська рать/All the President's Men

Фільм знято за мотивами однойменної книги журналістів Боба Вудворда і Карла Бернстейна, які 1973 року розслідували «Вотергейтський скандал» для газети «Вашингтон пост». До рук співробітників газети потрапляють матеріали, що свідчать про таємне прослуховування штаб-квартири президента Ніксона, організоване командую самого ж Ніксона. Коли розслідування зайшло у глухий кут, журналістів підтримує редактор газети Говард Симонс. У результаті найвагоміші свідчення надав таємний свідок, справжнє ім'я якого не розкрили, але саме його свідчення зумовили публікацію скандальних матеріалів на сторінках газети. Стрічка демонструє вади занадто бурхливої PR-стратегії.

Солодкий запах успіху / Sweet Smell of Success

Знятий в 1957 році режисером Олександром Маккендріком, фільм не менш актуальний і сьогодні. Виверткий глава PR-агентства Сідні Фалько (Тоні Кертіс) прагне всіляко догодити злісному газетному оглядачеві Джей Джей Хансекеру (Берт Ланкастер). Картина показує тісний зв'язок журналістики і PR. Вважається, що цей фільм послугував натхненням для відомого режисера Федеріко Фелліні, який зняв стрічку "Солодке життя" ввівши в обіг слово "папараці".

Кандидат / The Candidate

Чудовий фільм про те як PR-фахівець може створити політичного кандидата із дуже «скромного матеріалу». Фільм показує те, наскільки впливовою може бути професія піарника. Він може вправно маніпулювати правдою - як на благо, так і на шкоду. Фільм оповідає про виборчу кампанію адвоката-ідеаліста на пост президента. Тут показана вся внутрішня політична кухня США.

«Кандидат» зафільмований справжніми фахівцями. Автори фільму, включаючи режисера і сценариста, брали участь в політичних кампаніях кінця 60-х років. Картина отримала «Оскар» за кращий сценарій.

Дякую вам за паління або Тут палять / Thank You for Smoking

У стрічці розповідається історія не працівника рекламного бізнесу, а лобіста, який пропагує паління. Проте, фільм намагається розібратися у питанні, чи є в рекламі місце етиці.

Хоч паління згубно впливає на здоров'я, герой фільму переконує суспільство в зворотному. У фільмі показаний зворотний бік рекламних кампаній, приклади PR-технологій і кризового маркетингу. Тут багато прикладів того, як правильно вести суперечку і переконувати.

"Джейсон Рейтман, режисер фільму, в минулому займався телевізійною рекламою, і це має бути помітно", - пише кореспондент The New York Times в рецензії до фільму.

Медіа

prdaily.com

PR Daily – це джерело новин та кейсів про світ піару.

crenshawcomm.com

Погляд на деякі навички, якими має володіти піарник.

forbes.com

Як зміниться сфера зв'язків з громадськістю до 2020 року.

mmr.ua

За цим тегом можна знайти чимало цікавих кейсів та статей про те, як потрібно реагувати, коли щось пішло не так.

mediabullseye.com

101 лінк на тексти, які допоможуть побудувати класний піар.

TED Talks

10 способів зробити комунікацію кращою

Уже багато років інтернет переповнений публікаціями на кшталт «допоможи собі сам». Зазвичай у них радять усміхатися під час розмови, щоб показати свою зацікавленість, або резюмувати все, сказане опонентом, щоб дати зрозуміти, що ви з ним на одній хвилі. Селеста Хедлі, письменниця і радіоведуча, вважає ці поради нежиттєздатними та ділиться своїми рецептами про те, як дійсно бути зацікавленим у спілкуванні з людиною, а не просто робити вигляд.

Переглянути тут

Чому ми робимо те, що робимо

Що мотивує вас робити те, що ви робите? Тоні Роббінс стверджує, що емоції – це невидима внутрішня сила. Саме емоції створюють різницю в якості нашого життя, а не інтелект.

Переглянути тут

Сила вразливості

Ми всі відчуваємо себе вразливими і часом невпевненими, але таке відчуття можна перетворити на можливість для зростання. Це відкриває шлях до тіснішого контакту з людьми і можливості ще більше їх цінувати. Люди щасливіші, коли перестають боротися зі своєю вразливістю, і вірять у те, що гідні любові і прийняття. Про це лекція Брене Браун.

Переглянути тут

Як врятувати світ (або хоча б себе) від поганих нарад

«Ми дозволяємо колегам красти найцінніше – наш час». Як уникнути цього? Легка і смішна лекція колишнього експерта з інформаційної безпеки, журналіста і спічрайтера Девіда Грейді стане у пригоді і керівникам, і рядовим співробітникам.

Переглянути тут

Ваш вигадливий творчий геній

Багато людей розглядають креативність як рідкісний і особливий дар, але Елізабет Джілберт стверджує, що креативність - це риса, яка є у всіх. 

Переглянути тут

АТ "Ощадбанк"