Моя кредитка

відновлювана кредитна лінія для клієнтів Ощадбанку

Моя кредитка

Що таке «Моя кредитка»

 • картка, яка дає можливість користуватись як власними грошима на картці, так і взяти кредит, використовуючи кошти банку (до 250 000 грн)
 • на цю картку можуть перераховувати гроші ваші родичі, знайомі або партнери
 • оплата доступна в будь-яких торгових точках, в Інтернеті та терміналах самообслуговування. Знімати готівку можна в будь-якій точці світу

зручний кредит

 • до 250 000 грн.
 • пільговий період без комісій - до 62 днів зі ставкою 0,001%
 • оформлення без довідок, потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код.
Тарифи за обслуговування

кредит доступний особам

 • віком від 21 до 70 років
 • які отримують заробітну плату чи пенсію на картку або мають депозит чи кредит в Ощадбанку

зручні канали погашення

 • інтернет - банкінг «Ощад 24/7»
 • термінали самообслуговування та банкомати
 • онлайн-перекази з картки на картку
 • каси Ощадбанку або інших банків
Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • Visa Classic

  Найпопулярніша та найпоширеніша у світі платіжна карта, що гарантує оптимальне співвідношення вартості та набору стандартних функцій. Картки приймаються до оплати товарів та послуг по всьому світу, де розміщено логотип VISA, а також в Internet-магазинах та при оплаті товарів та послуг поштою. За допомогою цієї картки можливо отримувати готівку в банкоматах та пунктах видачі готівки у всіх країнах світу.

  Visa Classic
 • Mastercard Debit World

  Нова платіжна картка преміальної лінійки Mastercard, що поєднує всі нововведення сучасних банківських технологій. Ця картка стане у пригоді людям, що ведуть активний спосіб життя, часто подорожують, розплачуються карткою у магазинах, готелях, ресторанах, у мережі Інтернет.

  Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.

  Можливості, які відкриває ця картка:

  -          Користувачі World Mastercard користуються перевагами участі в бонусній програмі Mastercard Rewards (MRS), яка надає можливість накопичувати бали, розраховуючись карткою та обмінювати їх на подарунки. Будь-які види розрахунків, включаючи оплату товарів і послуг у всіх торгових мережах світу та в мережі Інтернет, винагороджуються різноманітними подарунками з інтернет-каталогу на вибір.

  -          Користувачі World Mastercard отримують до 20% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах та інших партнерах програми Mastercard БЕЗЦІННІ привілеї по Україні та за кордоном і беруть участь у багатьох спеціальних акціях.Завантажити каталог привілеїв

  -          За кордоном на користувачів World Mastercard чекає незабутній шопінг. Мережа популярних торгових галерей в Італії La Rinascente надає 10% знижки по картці.

  -          Користувач World Mastercard може отримати статус члена клубів HERTZ, Sixt (прокат авто), користуватись знижками та бонусами від провідних міжнародних компаній.

  Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач World Mastercard може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів Mastercard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.

  Mastercard Debit World
 • Mastercard Debit Standard

  Унікальна пропозиція від міжнародної платіжної системи Mastercard Worldwide, яка дає змогу користувачам знімати готівку в банкоматах будь-яких українських банків на вигідних умовах (із мінімальною комісією) та користуватись усіма перевагами міжнародної платіжної картки. Також можлива видача неперсоніфікованої картки Mastercard Debit Standard, що надає можливість заощадити час та уникнути повторного відвідування установи банку.

  Mastercard Debit Standard

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також оформити у банку необхідний пакет документів

Замовлення зворотного дзвінка

Тематика звернення