Преміальні пропозиції

Винагороди

Преміальна програма винагород VISA ZVISNO, BONUS - програма лояльності виключно для клієнтів Ощадбанку, користувачів карток Visa, емітованих Ощадбанком. Учасники накопичують бонуси за безготівкові оплати карткою для подальшого їх обміну на різноманітні винагороди, такі як подарункові сертифікати до магазинів і ресторанів, знижок на авіа та залізничні квитки, проживання в готелях і т. п.

Детальніше

Подорожі

Все для максимального комфорту під час подорожей: прямуйте без черги до зони вильоту та відпочивайте в залах очікування представницького класу, де створено найзручніші умови перебування. До ваших послуг: бізнес-зали Lounge Key, Fast Track та знижка до -50% на паркінг

Детальніше

Персональні сервіси із Visa Platinum

Послуги персонального помічника «Консьєрж-сервіс», підтримка подорожуючих за кордоном, допомога юриста та медична консультація, страхові сервіси Visa для подорожуючих на випадок затримки/відміни рейсу, втрати багажу.

Детальніше

Можливості та переваги

Мобільний Ощад
Переказуйте кошти, сплачуйте комуналку, отримуйте перекази із-за кордону, відкривайте онлайн-депозити, створюйте регулярні платежі, обмінюйте іноземну валюту та користуйтеся іншими банківськими сервісами у будь-якому куточку світу в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
Мобільні заощадження
Отримуйте додатковий дохід за розміщення власних коштів на накопичувальній частині карткового рахунку з послугою «Мобільні заощадження». Детальніше
Бонусні програми
Накопичуйте бали за розрахунки карткою та обмінюйте їх на приємні подарунки або на спеціальні пропозиції від партнерів в програмі Mastercard Більше або Visa «ZVISNO, BONUS»
Служба підтримки Ощадбанку
Окрема команда висококваліфікованих працівників Контакт-центру, які працюють цілодобово, забезпечать для Вас найкращий сервіс. Крім того, в автоматичному режимі, без участі оператора, Ви можете дізнатись необхідну інформацію або виконати операцію. Просто зателефонуйте 0 800 210 800 (безкоштовно).
Чат-бот
Віртуальний помічник в Telegram, Viber, Messenger Facebook та сайті Ощадбанку, який цілодобово до ваших послуг. Він привітний та турботливий і залюбки допоможе у вирішенні різних питань.
Безконтактні розрахунки
Звісно, безпечно! Оплачуйте товари та послуги в будь-яких торгівельних мережах без комісії за допомогою технології безконтактних розрахунків Contactless або PayWave.

Тарифи

 • Термін дії
  до 5-ти років
 • Валюта
  UAH/USD/EUR
 • Видача готівки в мережі банкоматів Банку та мережі банкоматів інших українських банків:
   
 • MC Debit Standart/MC Debit World/Visa Classic*/Муніципальна картка/ПРОСТІР*
  в межах ліміту по рахунку 30 000 грн. в місяць - не тарифікується, понад ліміт - 1,0% +5 грн.
 • MC Debit World/Visa Rewards, Visa Platinum/MC Debit Platinum/MC Platinum
  в межах ліміту по рахунку 50 000 грн. в місяць - не тарифікується, понад ліміт - 1,0% +5 грн.
 • MC World Elite/Visa Infinite
  в межах ліміту по рахунку 100 000 грн. в місяць - не тарифікується, понад ліміт - 1,0% +5 грн.
 • Видача готівки в мережі банкоматів закордонних банків
  1,5% +35грн

Договори, тарифи та інші документи

Бажаєте замовити картку?

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону