Безкоштовний доступ до бізнес-залів LoungeKey!

Відвідайте будь-який із більш ніж 1300 бізнес-залів LoungeKey безкоштовно з картками Mastercard Platinum (Debit) від Ощаду!

Акції Mastercard

Щоб скористатися послугою:

  • пред’явіть картку Mastercard Platinum (Debit) оператору зали та повідомте про участь у програмі LoungeKey;
  • зачекайте, доки оператор зчитає картку або QR-код* через POS-термінал;
  • підтвердіть свій візит та гостів (за наявності) розписуючись на екрані POS-терміналі.

Послуга діє за наявності посадкового талону і документа, що підтверджує особу. Ім'я на картці, талоні та документі має співпадати.

Безкоштовний доступ у бізнес-зали LoungeKey відбуватиметься за умови здійснення торгових транзакцій по картці Platinum, за останні 30+5** днів (не враховуються день подорожі, останні 5 днів та вихідні перед вильотом) на загальну суму від 6000 грн. 
Якщо по вашій картці не було здійснено достатньої кількості оплат – вхід коштує 32 дол США.

*Замість картки ви можете пройти в бізнес-зал по QR-коду, який формується в додатку LoungeKey після того, як ви реєструєте себе та картку в системі  https://www.loungekey.com/. Під час реєстрації на картці тимчасово блокується $1.

**Для нових карток, які випущені/перевипущені (планово, достроково) з новими 16ти значними номерами з дати їх відкриття в системі Банку перевірка транзакцій не здійснюється протягом 37 календарних днів та надається доступ до сервісів.

Актуальний перелік LoungeKey залів на сайті https://www.loungekey.com/.

Plaza Premium Lounge, аеропорт Хітроу, Лондон

Перевірити в день подорожі, які безкоштовні сервіси доступні по картці можна через помічника Mastercard Concierge, Контакт-центр Ощадбанку (0800210800) та через особистий кабінет Mastercard Bilshe.

Ще не маєте картки від Ощаду? Замовляйте просто зараз.