Приватним клієнтам

 

Шановні клієнти, Ощадбанк працював, працює і буде працювати. На цій сторінці ми зібрали актуальну інформацію щодо продуктів банку. Список працюючих відділень можна подивитися тут, але ми рекомендуємо максимально перейти на користування онлайн-сервісами банку.

Кредити готівкою та кредитні картки
З 1 березня по 31 травня 2022 року Ощадбанк запроваджує кредитні канікули для клієнтів - фізичних осіб по всім кредитним продуктам (іпотеці, автокредитам, кредитам готівкою та кредитним карткам). На цей період відміняються мінімальні платежі за такими кредитами та будь-які штрафні санкції.
Кредитні канікули розпочинаються в автоматичному режимі, для їх запровадження не потрібно звертатися до банку.

На строк до 31 травня 2022 року (включно) встановлюються:
- процентні ставки у розмірі 0,001% річних за користування кредитними продуктами (окрім БП «Кредит під заставу депозиту»).

Кредитні канікули розпочинаються в автоматичному режимі, для їх запровадження НЕ потрібно звертатися до банку!

Депозити та чарунки
З 28.02.22 клієнти можуть достроково розірвати депозити у гривні з метою перерахування коштів на допомогу армії. Якщо сума депозиту буде перерахована частково, то залишок по сумі буде переоформлено як новий депозит на нових строк по діючим на дату оформлення умовах.

До 31.05.22 не будуть нараховуватися штрафи за несвоєчасне звільнення індивідуальних депозитарних чарунків після терміну дії договору, а також не нараховуватиметься комісія за пролонгацію строку дії договору оренди індивідуальних депозитарних чарунків.

Картки та розрахунки картками
За тарифними пакетами по платіжним карткам:
- на період до 01.06.2022 банк відміняє щомісячну комісію за платіжними картками, навіть у разі якщо клієнт не зможе дотриматися розміру безготівкових розрахунків платіжними картками протягом місяця
- списання річної плати за користування пакетом послуг перенесено на період після 01.06.2022
- до 01.08.2022 продовжено картки, термін дії яких закінчується в січні-липні 2022
- банк не буде стягувати комісію за зарахування бюджетних коштів (зарплат, пенсій, соц.виплат тощо)
- збільшено ліміт за операціями видачі готівки на касах у торгових точках з 500 до 6000 грн.

Поради клієнтам, які виїжджають за кордон

Плануєте їхати за кордон? Візьміть з собою картку від Ощаду! З нею ви зможете оплачувати покупки та знімати готівку в банкоматах в будь-якій точці світу! А для того, щоб уникнути зайвих клопотів, не забудьте попередити Ощад про те, що плануєте користуватись карткою за кордоном. Для цього у чат-боті Ощаду оберіть Головне меню – Мої рахунки – Картка – Налаштування – За кордоном та вкажіть дату виїзду за кордон і країну.

При розрахунках чи знятті готівки за кордоном у валюті відмінній від валюти вашої картки, буде відбуватись конвертація:

  • комісія за конвертацію 1%

Конвертація проводиться по курсу банку за платіжними картками на дату списання.

Користуйтесь дистанційними каналами обслуговування від Ощаду: до ваших послуг додатки Ощад 24/7 та Мобільний Ощад, чат-бот, телефон для дзвінків з закордону (044) 247-84-18. Безкоштовно зателефонувати до КЦ з-за кордону можна користуючить дзвінком з сайту.