Бізнес-зали LoungeKey

Доступ до бізнес-залів LoungeKey безкоштовний за умови здійснення торгових витратних транзакцій по картці MORE в торговельній мережі від 25 тис. грн за останні 30 + 5 днів (розрахунки за останні 5 днів не враховуються).

Для перевірки картки тимчасово блокується 1 дол. США.

Якщо загальна сума менша 25 тис. грн та візит гостів - $32 за кожен візит (сума відразу блокується та фактично списується впродовж 2-3 календарних днів).

Для нових карток MORE, які випущені менше місяця тому діє welcome – пропозиція та операції не перевіряються, якщо Mastercard  перші 37 днів, якщо Visa для першого візиту.

До переваг програми входить:

  • LoungeKey надає доступ у понад 1 200 бізнес-залів аеропортів світу, включно з аеропортами Франції, Німеччини, Іспанії, Італії, Греції, Кіпру, Польщі, Данії, Швеції, Туреччини, Великобританії та інші
  • Доступ в зал по пред’явленні картки разом із посадковим талоном оператору зали LoungeKey
  • Вхід в зал можливий по QR-коду із мобільного додатку LoungeKey (потрібна попередня реєстрація)
  • В більшості залів вхід для дітей віком до 4х років безкоштовний
  • Пропозицією можна скористатись 1 раз на добу для 1 бізнес-зала.

Рекомендуємо

Аби користування сервісами в аеропортах були зручними для клієнта, в день візиту в аеропорт перевірити доступність безкоштовних сервісів по картці MORE.

З Mastercard MORE перевірку можна пройти  в Контакт-центрі 0800210800, в Консьєрж-сервіс Mastercard або в особистому кабінеті програми винагород Mastercard Bilshe.

З Visa MORE в чат-бот VisaUkraine