Задля підтримки бізнесу Ощадбанк знижує тариф на еквайринг до 1,8%

Новини Ощаду

Починаючи з 1 лютого 2022 року як для існуючих, так і нових для клієнтів Ощадбанку діятиме єдиний тариф за надання послуг еквайрингу в розмірі 1,8%. 

Зміна тарифу на еквайрингове обслуговування діючим клієнтам відбудеться автоматично.

«Підтримка українського бізнесу з боку Ощаду є комплексною. Ми пропонуємо підключення POS-терміналів з програмним РРО від провідних розробників на ринку. Додано сервіс фіскалізації до додатку ОщадPAY. Зниження тарифу на еквайринг – черговий крок. Ми зацікавлені в подальшому розвитку безготівкових платежів в Україні. Як один з ключових гравців ринку еквайрингу ми враховуємо тренди розвитку платіжного ринку і рухаємось в одному напрямі разом з НБУ, міжнародними платіжними системами та бізнесом», – зазначив Антон Тютюн, член правління Ощадбанку.

Тариф на підключення еквайрингу з використанням додатку ОщадPAY, який є одночасно і терміналом, і касовим апаратом у смартфоні, становить 1,7% суми операції без додаткових комісій за умови зарахування платежів на рахунок у банку.

Ощад першим в Україні разом з VISA в серпні 2020 року запустив додаток для приймання платежів у смартфоні  ОщадPAY. У січні 2021 року в ОщадPAY з’явився новий функціонал: сервіс фіскалізації безготівкових оплат та оплат готівкою через програмний РРО.

Ощад займає друге місце на ринку еквайрингу. Його еквайрингова мережа  становить  понад 80 тис. POS-терміналів, а кількість партнерів – понад 29,5 тис.

Дізнатись більше та замовити еквайринг від Ощаду можна за посиланням https://www.oschadbank.ua/ekvajring-dla-biznesu

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали