За час війни Контакт-центр Ощаду обробив майже 4 млн клієнтських звернень

Новини Ощаду

Контакт-центр Ощадбанку є незамінним каналом інформаційно-консультативної взаємодії з клієнтами. З початку війни Контакт-центр обробив понад 3,3 млн клієнтських дзвінків та 500 тис. чат-звернень.  

Майже 80% звернень клієнтів до Контакт-центру вирішуються за допомогою сервісів самообслуговування. На всі вхідні дзвінки цілодобово відповідає голосовий помічник Софія. Вона надає клієнтам можливість скористатись 23 найзатребуванішими сервісами, а за потреби з’єднує з консультантом. Чат-бот на сайті банку, у Facebook та Telegram надає клієнтам 46 сервісів  та більше 150 видів рекомендацій з управління картками та користування продуктами Ощадбанку.   

З початком війни на допомогу клієнтам було розроблено автоматичні анонси для прослуховування щодо змін в обслуговуванні у воєнний час. Серед основних запитів, з якими звертались клієнти, - режим роботи відділень, перелік працюючих банкоматів, встановлення та зняття карткових лімітів, закінчення терміну дії платіжної картки, запровадження кредитних канікул тощо. 

Контакт-центр Ощадбанку обслуговує клієнтів цілодобово за тел.: 0 800 210 800. Чат-боти у Facebook Oschadbot та в Telegram  t.me/OschadBot 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали