Преміальні пропозиції

Консьєрж-сервіс

Небанківська інформаційна служба, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень і є віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань: бронювання готелів, замовлення кейтерингу, таксі, аніматорів, пошук ліків тощо.

Детальніше

Сервіси в аеропортах

Все для максимального комфорту під час подорожей: прямуйте без черги до зони вильоту та відпочивайте в залах очікування представницького класу, де створено найзручніші умови перебування. Бізнес-зали, Lounge Key, FAST LINE, пакування багажу та знижки в магазинах Duty Free до ваших послуг.

Детальніше

Преміальні пропозиції

Спеціальні умови на бронювання готелів, оренду авто та покупки в Україні і за кордоном для власників преміум карток Ощадбанку від учасників акційних програм міжнародних платіжних систем Visa («Світ Привілеїв VISA») та Mastercard (Mastercard БЕЗЦІННІ привілеї).

Детальніше

Допомога і підтримка

Хоч би де ви були, телефонуйте безкоштовно до Міжнародної служби клієнтської підтримки та отримайте допомогу по термінових питаннях, пов'язаних з вашою карткою Ощад.

Детальніше

Можливості та переваги

Онлайн-банкінг «Ощад 24/7»
Переказуйте кошти, сплачуйте комуналку, отримуйте перекази із-за кордону, відкривайте онлайн-депозити, створюйте регулярні платежі, обмінюйте іноземну валюту та користуйтеся іншими банківськими сервісами у будь-якому куточку світу в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
Мобільні заощадження
Отримуйте додатковий дохід за розміщення власних коштів на накопичувальній частині карткового рахунку з послугою «Мобільні заощадження». Детальніше
Бонусні програми
Накопичуйте бали за розрахунки карткою та обмінюйте їх на приємні подарунки або на спеціальні пропозиції від партнерів в програмі Mastercard Більше або Visa «ZVISNO, BONUS»
Служба підтримки Ощадбанку
Окрема команда висококваліфікованих працівників Контакт-центру, які працюють цілодобово, забезпечать для Вас найкращий сервіс. Крім того, в автоматичному режимі, без участі оператора, Ви можете дізнатись необхідну інформацію або виконати операцію. Просто зателефонуйте 0 800 210 800 (безкоштовно).
Чат-бот
Віртуальний помічник в Telegram, Messenger Facebook та сайті Ощадбанку, який цілодобово до ваших послуг. Він привітний та турботливий і залюбки допоможе у вирішенні різних питань.
Безконтактні розрахунки
Звісно, безпечно! Оплачуйте товари та послуги в будь-яких торгівельних мережах без комісії за допомогою технології безконтактних розрахунків Contactless або PayWave.
 • Термін дії
  до 5-ти років
 • Валюта
  UAH/USD/EUR
 • Зняття готівки у банкоматах та перекази з картки на картку
  до 20 000 грн/міс. – безкоштовно, понад ліміт – 1%
 • Видача готівки в мережі банкоматів закордонних банків
  1,5% +35 грн

Договори, тарифи та інші документи

Бажаєте замовити картку?

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону