Подорожі

Подорожі із Mastercard Platinum

Дбаючи по зручність своїх клієнтів - користувачів преміальних карток Mastercard Platinum (debit) Ощадбанк за підтримки Mastercard запроваджено комплекс сервісів в аеропортах, які пропонуються подорожуючим, як в Україні, так і за її межами.

Щоб долучитись до сервісу відкрийте одну з преміальних карток від Ощаду

Сервіси Mastercard Platinum

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»
Міжнародний аеропорт «Харків»
Міжнародний аеропорт «Одеса»
Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського
Fast Line в аеропортах Італії

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

 • Прискорене проходження авіабезпеки та паспортного контролю на виліт (міжнародний напрямок) через турнікети Fast Line
 • По прильоту організовано окремий коридор Fast Line для пришвидшеного проходження паспортного контролю.

Сервіс Fast Line доступний для пасажирів внутрішніх рейсів

 • Доступ в бізнес-зал Mastercard Atmosfera flu lounge, що розміщений на 4-му рівні в зоні міжнародних вильотів терміналу D.
 • Експрес-тест на антиген Covid-19 або ПЛР-тест на виліт за кордон. Здати ПЛР-тест можна, як в день вильоту так і завчасно.
 • Для зняття самоізоляція по прильоту із за-кордону експрес-тест на антиген Covid-19

Детально про умови отримання сервісів, про доступ із дітьми в аеропортах «Бориспіль», «Київ» ім. І. Сікорського, «Одеса» та «Харків» на сайті МПС Mastercard.

Рекомендуємо

Аби користування сервісами в аеропортах були зручними для клієнта, Mastercard рекомендує в день візиту в аеропорт перевірити доступність безкоштовних сервісів по картці Mastercard. Зазвичай перевірка займає не більше 3 хв та проводиться безкоштовно для клієнта. Звертайтесь в Контакт-центр 0800210800, в Консьєрж-сервіс Mastercard або в особистому кабінеті програми винагород Mastercard Bilshe.

Знижки DutyFree

Знижка -15% на покупки в магазинах безмитної торгівлі Duty Free в аерпортах «Бориспіль» та «Київ» ім. І. Сікорського. При умові попереднього замовлення на сайті https://mydutyfree.net/ та введення промокоду MCPREMIUM. Деталі в офіційних правилах

Без попереднього замовлення знижка надається, якщо сума покупки від 100 євро. Скоритастись можна в аеропортах «Бориспіль» та «Київ» ім. І. Сікорського, а ще й в 13 магазинах безмитної торгівлі Duty Free на автошляхах.

Особливості

Доступ до сервісів для клієнта буде безкоштовним при умові, що по картці Platinum за 30+5 днів здійснено торгових – витратних транзакцій від 6000 грн.

image-10513620
В розрахунок не беруться операції в день подорожі, останні 5 днів та вихідні перед вильотом.
Для нових карток Platinum, які випущені клієнтам менше місяця тому діє welcome – період 37 днів та операції не перевіряються.
Доступ без будь-яких обмежень та додаткових витрат
В день вильоту клієнт може здати лише один тест. Тобто, або ПЛР або експрес-тест на антиген Covid-19.

Доступ до бізнес-залів LoungeKey

Для комфортних подорожей, клієнти із Mastercard Platinum (debit) мають можливість безкоштовно завітати в будь-який із 1300 бізнес-залів аеропортів світу за програмою LoungeKey. До переваг програми входить:

 1. Доступ в зал по пред’явленні картки Platinum разом із посадковим талоном оператору LoungeKey
 2. Вхід в зал можливий по QR-коду із мобільного додатку LoungeKey (потрібна попередня реєстрація)
 3. В більшості залів вхід для дітей віком до 4х років безкоштовний
 4. Бізнес-зали LoungeKey представлені і в аеропортах України «Бориспіль», «Київ» ім. І. Сікорського, «Харків» та «Львів».

Умова безкоштовного доступу:

 • Наявність торгово-витратних транзакцій по Platinum на загальну суму від 6 000 грн за останні 30 + 5 днів. В розрахунок не беруться операції в день подорожі, останні 5 днів та вихідні перед вильотом. Для перевірки картки тимчасово блокується 1 дол. США.
 • Для нових карток Platinum, які випущені менше місяця тому діє welcome – період 37 днів та операції не перевіряються.

Якщо загальна сума менша 6 000 грн та візит гостів - $32 за кожен візит (сума відразу блокується та фактично списується впродовж 2-3 календарних днів).