Преміальні пропозиції

Програма винагород

Mastercard Більше — платформа, яка об'єднує пропозиції партнерів і Ощадбанку, акції, колесо сюрпризів та преміум- сервіси для держателів карток Mastercard Platinum

Детальніше

Подорожі

Дбаючи по зручність своїх клієнтів - користувачів преміальних карток Mastercard Platinum (debit) Ощадбанк за підтримки Mastercard запровадив комплекс сервісів в аеропортах, які пропонуються подорожуючим, як в Україні, так і за її межами.

Детальніше

Бізнес-зали LoungeKey

Для комфортних подорожей клієнти із Mastercard Platinum мають можливість безкоштовно відвідати будь-який із 1300 бізнес-залів аеропортів світу за програмою LoungeKey

Детальніше

Персональні послуги Mastercard

Послуги персонального помічника «Консьєрж-сервіс», підтримка подорожуючих за кордоном

Детальніше

Можливості та переваги

Онлайн-банкінг «Ощад 24/7»
Цілодобові банківські послуги у вашому смартфоні/планшеті/комп’ютері. Переглядайте виписки переказуйте гроші, оплачуйте рахунки, поповнюйте мобільний онлайн.
Мобільні заощадження
Отримуйте додатковий дохід за розміщення власних коштів на накопичувальній частині карткового рахунку з послугою «Мобільні заощадження». Детальніше
Бонусні програми
Накопичуйте бали за розрахунки карткою та обмінюйте їх на приємні подарунки або на спеціальні пропозиції від партнерів в програмі Mastercard Більше або Visa «ZVISNO, BONUS»
Служба підтримки Ощадбанку
Окрема команда висококваліфікованих працівників Контакт-центру, які працюють цілодобово, забезпечать для Вас найкращий сервіс. Крім того, в автоматичному режимі, без участі оператора, Ви можете дізнатись необхідну інформацію або виконати операцію. Просто зателефонуйте 0 800 210 800 (безкоштовно).
Чат-бот
Віртуальний помічник в Telegram, Viber, Messenger Facebook та сайті Ощадбанку, який цілодобово до ваших послуг. Він привітний та турботливий і залюбки допоможе у вирішенні різних питань.
Безконтактні розрахунки
Звісно, безпечно! Оплачуйте товари та послуги в будь-яких торгівельних мережах без комісії за допомогою технології безконтактних розрахунків Contactless або PayWave.

Тарифи

    Договори, тарифи та інші документи

    Бажаєте замовити картку?

    Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону