Невдала транзакція. Як зв’язатись з банком?

Користуйтесь дистанційними каналами обслуговування від Ощаду.

До ваших послуг:

За яким курсом здійснюється оплата за кордоном?

Сума операції блокується по курсу платіжної системи (далі - МПС) на день проведення операції. З курсами валют клієнт може ознайомитися тут. Здійснити конвертацію по курсу МПС на сьогодні можна за посиланням. Додатково блокується 10% від суми операції, яка складається з 1%  від суми – комісія за конвертацію + 9% можлива курсова різниця.

При знятті готівки додатково блокується комісія 1,5% +35 грн. – за курсом НБУ.

Списання суми операції здійснюється за курсом Банку на день списання (курс доступний для перегляду в Ощад 24/7, це курс для операцій з БПК)

Які є комісії при розрахунках та знятті готівки за кодоном?

  • Сума операції блокується по курсу платіжної системи (далі - МПС) на день проведення операції (курс доступний на сайті МПС)
  • Додатково блокується 10% від суми операції – це курсова різниця, яка може виникнути та 1% комісія за конвертацію (якщо така мала місце)
  • При знятті коштів в банкоматі додатково блокується комісія 1,5% +35 грн., комісія стягується за курсом НБУ.
  • Списання суми операції здійснюється за курсом Банку на день списання (курс доступний для перегляду в Ощад 24/7, це курс для операцій з БПК)
  • При списанні суми операції із заблокованої суми утримується комісія за конвертацію (при наявності) та курсова різниця (якщо курс списання був вищий, ніж курс блокування), залишок стає доступним клієнту за картковим рахунком.

Можна знімати готівку за кордоном?

Картка – найбільш зручний та безпечний спосіб розрахунків. Саме тому Ощад завжди радить обирати саме безготівковий спосіб оплат. Якщо вам потрібна готівка за кордоном,  ви можете зняти її з картки Ощаду:

  • до 100 тис грн на день (в еквіваленті) – якщо у вас картка у іноземній валюті,
  • до 50 тис грн на місяць (в еквіваленті) – якщо у вас картка в гривні.

Щоб не виникало проблем під час зняття готівки, налаштуйте ліміти в мобільному додатку чи чат-боті Ощаду.

Обмеження: закордонний банк може встановлювати свої ліміти на зняття готівки.