Невдала транзакція. Як зв’язатись з банком?

Користуйтесь дистанційними каналами обслуговування від Ощаду.

До ваших послуг:

За яким курсом здійснюється оплата за кордоном?

Сума операції, що надходить від платіжної системи блокується по курсу Банку на день проведення операції. З курсами валют клієнт може ознайомитися тут та в Мобільному Ощаді. Додатково блокується 2% від суми операції, яка складається з 1%  від суми – комісія за конвертацію + 1% можлива курсова різниця.

При знятті готівки додатково блокується комісія 1,5% +35 грн. – за курсом НБУ.

Списання суми операції здійснюється за курсом Банку на день списання (курс доступний для перегляду тут та в Мобільному Ощаді).

Які є комісії при розрахунках та знятті готівки за кодоном?

  • Сума операції, що надходить від платіжної системи блокується по курсу Банку на день проведення операції. З курсами валют клієнт може ознайомитися тут та в Мобільному Ощаді.
  • Додатково блокується 1% від суми операції – це курсова різниця, яка може виникнути та 1% комісія за конвертацію (якщо така мала місце)
  • При знятті коштів в банкоматі додатково блокується комісія 1,5% +35 грн., комісія стягується за курсом НБУ.
  • Списання суми операції, що надходить від МПС, здійснюється за курсом Банку на день списання (курс доступний для перегляду тут та в Мобільному Ощаді, це курс для операцій з БПК)
  • При списанні суми операції  із заблокованої суми утримується комісія за конвертацію (якщо валюта рахунку відрізняється від суми, що надійшла від МПС для списання) та курсова різниця (якщо курс списання був вищий, ніж курс блокування), залишок стає доступним клієнту за картковим рахунком.

Можна знімати готівку за кордоном?

Картка – найбільш зручний та безпечний спосіб розрахунків. Саме тому Ощад завжди радить обирати саме безготівковий спосіб оплат. Якщо вам потрібна готівка за кордоном,  ви можете зняти її з картки Ощаду:

  • до 100 тис грн на день (в еквіваленті) – якщо у вас картка у іноземній валюті,
  • до 50 тис грн на місяць (в еквіваленті) – якщо у вас картка в гривні (з 21 липня 2022 року ліміт на зняття готівки змінено з місячного на тижневий – 12 500 грн (в еквіваленті) на сім календарних днів).

Щоб не виникало проблем під час зняття готівки, налаштуйте ліміти в Мобільному Ощаді чи чат-боті банку.

Обмеження: закордонний банк може встановлювати свої ліміти на зняття готівки.