наш улюблений клієнте, дякуємо, що обрали ощад!

Перед вами сторінка з ну дуже важливою інформацією. Збережіть це посилання, воно вам знадобиться!

Акцію завершено

Де і як здійснити щомісячний платіж за кредитом на авто?

Ваш кредит складається з тіла (суми, яку ви отримали від банку) і відсотків. Щомісяця ви сплачуєте частину тіла кредиту + відсотки по кредиту. Суму щомісячного платежу та дату сплати зазначено в додатках до кредитного договору.

Додатково дізнатися суму платежу в поточному місяці можна з SMS-нагадування, яке приходить від банку, або в мобільний Ощад, або в Контакт-центрі за номером 0800 210 800.

Для погашення потрібно не пізніше ніж за один робочий день до вказаного в договорі числа кожного місяця поповнювати рахунок для обслуговування кредиту, який вказано в договорі.

Інтернет-банкінг мобільний Ощад
Зручний спосіб оплатити кредит. Щоб здійснити оплату, знадобиться мобільний телефон і дві хвилини вільного часу.

«У головному меню Мобільного Ощаду оберіть «Платежі» – «Перекази» – «Між моїми картками та рахунками» та оберіть картковий рахунок, з якого буде здійснено переказ.

 • Оберіть поточний рахунок, який вам було відкрито для обслуговування кредиту, і вкажіть суму переказу
 • Поставте відмітку в пункті погодження з комісією та натисніть «Продовжити»
 • Підтвердіть операцію паролем з SMS або Face ID/Touch ID
 • Для зручності можете одразу ж натиснути «Створити періодичний платіж» і вказати наступні дати проведення операцій відповідно до графіка платежів.»
Інформаційно-платіжний термінал Ощаду
Простий спосіб оплатити кредит, якщо ІПТ розташований у зручному для вас місці. Зверніть увагу, що оплата в ІПТ доступна тільки в межах того регіонального управління, де ви отримали кредит.

Як сплатити готівкою:

 • На екрані ІПТ натисніть «Почати роботу», оберіть мову та спосіб оплати готівкою
 • Оберіть меню «Оплата рахунків» – «Фінансові установи» – «Погашення кредитів АТ Ощадбанк»
 • Вкажіть номер договору, дату договору, номер документа, що посвідчує особу, суму платежу, підтвердіть оплату, внесіть гроші по одній банкноті, натисніть «Продовжити» та отримайте чек про успішний платіж.

Якщо ваш одноразовий платіж перевищує 30 тис грн, вам краще зробити платіж з використанням картки, через мобільний Ощад чи в касі банку.

Як сплатити карткою:

 • На екрані ІПТ натисніть «Почати роботу», оберіть мову та спосіб оплати готівкою
 • Оберіть меню «Оплата рахунків» – «Фінансові установи» – «Погашення кредитів АТ Ощадбанк»
 • Вкажіть номер договору, дату договору, номер документа, що посвідчує особу, суму платежу, підтвердіть оплату, внесіть гроші по одній банкноті, натисніть «Продовжити» та отримайте чек про успішний платіж.

Якщо ваш одноразовий платіж перевищує 30 тис грн, вам краще зробити платіж з використанням картки, через мобільний Ощад чи в касі банку.

Каса Ощаду
Зручно, якщо ви не поспішаєте.

Підійдіть до менеджера відділення, повідомте номер і дату договору, вкажіть суму погашення, менеджер видасть вам квитанцію, з якою варто підійти до каси для сплати.

Щоб прискорити процес, рекомендуємо вам записатися до відділення на зручний для вас час: записатися

Як достроково погасити частину кредиту?

Ви можете достроково погасити частину кредиту в будь-який момент без жодних штрафних санкцій або комісій.
Є два варіанти погашення кредиту:

Зі зміною терміну кредитування

Це найпростіший і популярний варіант часткового дострокового погашення. Щоб здійснити таке дострокове погашення, достатньо в день здійснення дострокового повернення кредиту підписати відповідну заяву у відділенні, яку підготує для вас ваш менеджер. Операція займе 10-15 хвилин часу.

В результаті часткового дострокового погашення зі зміною терміну зміниться термін його повернення (залежно від суми погашення) і, звичайно ж, загальна сума тіла кредиту.

Зі зміною суми щомісячного платежу

Зазвичай використовується для одноразового внесення значної суми для дострокового погашення кредиту. Це більш складна і триваліша процедура, яка потребує підписання в день здійснення дострокового повернення відповідної заяви у відділенні зі складанням та підписанням нового графіка платежів (у формі додатку до кредитного договору). Вся процедура може зайняти від 30 хвилин до 2 годин, тому рекомендуємо заздалегідь планувати операцію.

У результаті дострокового погашення зі зміною суми щомісячного платежу буде перераховано щомісячний платіж, а термін повернення кредиту залишиться без змін.

При достроковому погашенні важливо враховувати, що з суми дострокового погашення буде вирахувано вартість користування кредитом на дату погашення. Наприклад, якщо ви хочете внести суму для дострокового погашення 16 числа, то з цієї суми спочатку буде віднято частину стандартного щомісячного платежу за 15 днів користування кредитом. Решта суми піде на дострокове погашення тіла кредиту.

Як достроково погасити повну суму кредиту?
 1. Попередньо обговоріть це з вашим менеджером.
 2. Дізнайтеся у менеджера точну суму для погашення і чи потрібен ваш паспорт та ІПН.
 3. У день здійснення дострокового повного повернення кредиту заповніть відповідну заяву, яку надасть менеджер.
 4. У той же день внесіть необхідну суму на рахунок:
 • через Мобільний Ощад;
 • через термінал самообслуговування;
 • через касу Ощаду.

Наступного дня, після підписання заяви та в разі внесення необхідної суми на рахунок, заборгованість за кредитом буде повністю погашено.

Що таке «КАСКО» та «автоцивілка» і для чого вони потрібні?

Іноді трапляються халепи, і щоб з них вибратись без грошових витрат, на допомогу приходить страховка. Саме для цього існують:
1
КАСКО – страхування, яке потрібно оформлювати, доки ви виплачуєте кредит на авто. Адже якщо з вашим автомобілем щось трапиться, то страхова компанія, з якою ви уклали договір, виплатить вам необхідне відшкодування.
2
«Автоцивілка» - це обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Оформивши автоцивілку, водії транспортного засобу знімають із себе відповідальність за матеріальний збиток, якого можуть завдати життю.
 • Договір страхування КАСКО та «Автоцивілка» захищають вас, як автовласника, від витрат на ремонт та відновлення транспортного засобу, а застрахувати авто ви можете в день укладення кредитної угоди. Працівники банку допоможуть зробити це правильно

Як здійснювати страхові платежі?

Додаток Мобільний Ощад

Це зручний спосіб здійснити страховий платіж. Щоб зробити таку оплату, знадобиться мобільний телефон і три хвилини вільного часу.

В головному меню Мобільного Ощаду оберіть «Платежі» – «За реквізитами», заповніть необхідні поля та підтвердіть операцію одноразовим паролем з SMS або Face ID/Touch ID і натисніть «Оплатити»

Каса Ощаду

Якщо ви не поспішаєте, то це простий спосіб сплатити страховий платіж.

Просто зверніться до каси та передайте реквізити для сплати касиру.

Звертаємо увагу на те, що після внесення страхового платежу потрібно віддати менеджеру, який обслуговує ваш кредит, копію оплаченої квитанції, а також не забути підписати додаткову угоду до договору страхування.

Що робити у разі настання страхового випадку?

1
Не панікуйте та обов’язково заявіть про випадок страховій компанії – письмово повідомте страховика (факсом, телеграфом тощо).
2
У повідомленні про настання страхового випадку коротко опишіть обставини, вкажіть час, місце, причини настання події, характер та очікуваний розмір збитку, зазначте ймовірного винуватця.
3
Чекайте на виплату відшкодування згідно з договором страхування.
4
Пам’ятайте, що страховою компанією буде проведено розслідування щодо збитку та визнання/невизнання події страховою, проведено огляд пошкодженого об’єкта, визначено нанесену матеріальну шкоду, прийнято рішення про виплату.