Зберігайте спокій і залишайте вдома батьків

Звертаємось насамперед до дітей та онуків клієнтів нашого банку, а також до всіх українців, в оточенні яких є люди старшого віку

 

Наразі наближається час комунальних платежів. Ви знаєте, що старше покоління є найбільш активним і відповідальним, особливо коли йдеться про оплату комунальних послуг. Ми це цінуємо і завжди раді бачити їх у наших відділеннях. Але зараз маємо глобальний виклик – разом зупинити пандемію коронавірусу.

Відповідно до даних ВООЗ чим старшою є людина, тим вищий шанс у неї потрапити до групи ризику. А головною загрозою лишаються особисті контакти між людьми. Тож ми закликаємо не наражати на небезпеку старших людей і утримати їх від відвідування громадських закладів, зокрема відділень банків.

Звичайно, ми вживаємо необхідних заходів задля протидії поширенню вірусу, проводимо санітарну обробку приміщень, прийняли рішення обмежити кількість людей, які одночасно можуть знаходитись у відділеннях банку.

Але найкращим варіантом убезпечити рідних буде втримати їх удома і допомогти оплатити комунальні послуги онлайн. Це можна зробити за допомогою сервісу Ощад 24/7. Все що для цього потрібно – картка Ощадбанку та доступ до Інтернету. Допоможіть, навчіть, підтримайте.

Покажіть, що спілкування можна перенести до телефону, соцмереж та месенджерів. Наголосіть, що зараз усім потрібно максимально обмежити коло прямого спілкування і лишатись удома.

Зробіть це.

Це дасть можливість захистити себе і навколишніх та не поширювати хворобу.

Нам усім потрібно діяти свідомо та злагоджено. Це дуже важливо.

Це й робить зараз команда Ощадбанку. Ми просимо з розумінням поставитись до дій персоналу банку.

Закликаємо вас і ваших рідних зберігати спокій і залишатись удома.

Цінуймо один одного, допомагаймо один одному, і ми переможемо.

Будьте здорові, нехай усе буде добре.

Наполегливо радимо: користуйтесь дистанційними каналами обслуговування, зокрема Ощад24/7. Оплачуйте рахунки, здійснюйте платежі, обмін валют, перекази онлайн. Це зручно та безпечно!

Є додаткові питання, потрібна допомога?

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону