Підтримка online
Помилка: Сервіс WebRTC не підтримується Шановний клієнт!
 не підтримується. Для того щоб скористатись сервісом, використовуйте один з підтримуваних браузерів, наведених в таблиці:
  MS
Windows
IOS MacOs Android
Chrome Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC підтримується
Firefox Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується
Opera Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується
Safari Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC не підтримується
MS Edge Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується
MS IE Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується

Сервіс WebRTC підтримується підтримує

Сервіс WebRTC не підтримується не підтримує

Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується тимчасово не підтримує

Правління Банку

Pushnuy

Шановні клієнти!

Ощадбанк – провідний державний банк країни, який динамічно змінюється.

Насамперед змінилася філософія банку, яка викладена в нашому Маніфесті. А відтак і робота наших працівників.

Для нас люди й людяність є пріоритетом номер один. Основа нашої роботи й комунікації з вами – спілкуватись чесно, просто й відверто, з кожним місяцем покращувати наші послуги й продукти.

Саме тому ми відкриваємо для вас відділення нового формату, з новим персоналом та сучасними сервісами. Таких відділень по всіх регіонах країни є вже майже 200. Серед них два інклюзивних (перших у Східній Європі), в яких банківські послуги без обмежень і бар'єрів можуть отримати люди з особливими потребами, зокрема ветерани АТО.

Ми кардинально змінюємо наші дистанційні канали обслуговування - веб- та мобайл-банкінги - з точки зору простоти, зручності й універсальності.

Розробили й реалізуємо для вас цілу лінійку нових карток, яка охоплює всі клієнтські сегменти – від соціальних категорій громадян до VIP-персон.

Флагманським продуктом є «Моя картка». Вона видається безкоштовно в будь-якому відділенні, одразу й на місці.

Це ключ, з допомогою якого ви зможете заново відкрити для себе оновлений Ощадбанк, користуючись його онлайн-сервісами, не відвідуючи відділень і при цьому керуючи своїми рахунками 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Навіть в умовах економічної кризи ми продовжуємо кредитувати українців.

Наш кредитний продукт номер один – «теплі кредити» на термомодернізацію житла українців.

Це безпрецедентна програма за всі роки незалежності. Вже видано близько мільярда таких кредитів. Їх отримало більше 60 тисяч українських родин та понад 100 ОСББ.

Від 20 до 70% тіла кредиту компенсує український уряд, а партнери-муніципалітети – до 15% відсоткової ставки. Такий кредит є доступним абсолютній більшості громадян та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. І є нашим спільним внеском в енергетичну незалежність та енергомодернізацію країни.

Наші депозитні пропозиції набирають все більшої й більшої популярності серед мільйонів українців.

Так різдвяний депозит «Щедрик» на початку 2015 року залучив 5 млрд. грн., великодній «Писанка» - 12 млрд. грн., депозит «Довіра» - близько 20 млрд. грн. Чистий приріст депозитної бази за 2015 рік наразі сягає 2 млрд. грн.

А це означає – люди нам вірять та йдуть до нас. Адже за надійністю Ощадбанк є національним лідером.

Збереження вкладів громадян в Ощадбанку повністю гарантовано державою, незалежно від суми й строку депозиту, тобто на 100%.

Бути з нами патріотично, вигідно й надійно. Нас уже понад 5,5 мільйонів.

Змінюючи банк, ми працюємо для вас, щоб завести економічний двигун країни.

Станьте учасниками цих змін. Приєднуйтесь. #ощадбанкдіє

 

З повагою

Голова правління                               Андрій Пишний