У 2020 році Ощадбанк надав 4 млрд грн роздрібних кредитів

Новини Ощаду

У 2020 році Ощадбанк встановив власний рекорд з роздрібного кредитування, надавши понад 4 млрд грн кредитів приватним клієнтам. Загальний обсяг кредитного портфеля фізосіб перевищив 12,3 млрд грнУ минулому році банк сфокусувався на розвитку таких ключових напрямів кредитування населення, як іпотечні, авто- та карткові кредити.

«Пандемія стала ключовим викликом для банківської системи у 2020 році. Ощадбанк впорався із цим викликом: у нових реаліях ми стали більш гнучкими як у прийнятті рішень, так і технологічно. Було поетапно знижено відсоткові ставки, впроваджено нові програми кредитування та реструктуризації кредитної заборгованості. Наші клієнти нині можуть отримати попереднє рішення за кредитом дистанційно. Завдяки цій системній роботі  Ощад – один з небагатьох банків на ринку, який може похвалитись зростанням портфеля кредитів фізосіб у 2020 році», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Ощадбанк утримує провідні позиції на ринку за напрямами авто- та іпотечного кредитування. Кредитні продукти Ощаду є незмінними лідерами регулярного дослідження пропозицій найбільших банків України Prostobank Awards.

Наприкінці 2020 року Ощадбанк визнано кращим іпотечним банком (Best Mortgage Bank Ukraine 2020) у рамках міжнародної премії Global Banking & Finance Awards 2020.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку