Шановні клієнти!

Повідомлення для клієнтів

Щоб отримувати повідомлення про зміни щодо банківського обслуговування, тарифів чи надання послуг для ваших рахунків, ви можете обрати зручний для себе канал інформування:

  • е-mail;
  • Ощад 24/7;
  • Viber/SMS.

Як це зробити?

 

Обраний канал комунікації

Спосіб повідомлення Банку

 

е-mail

 

  • вказати свій вибір за допомогою чат-боту @Oschadbot

(«Мої рахунки» –  «Мої тарифи» –  «Канал інформування» – введіть чотири останні цифри вашої картки –   «Отримувати повідомлення на е-mail». Після цього повідомлення будуть надходити на вказаний на е-mail)

 

або ж рекомендуємо:

 

  • заповнити заяву в будь-якому відділенні Ощаду в межах регіону, де у вас відкрито рахунок. Заздалегідь записатись онлайн до відділення можна за посиланням: https://appointment.oschadbank.ua/

 

Ощад 24/7

 

 

 

  • вказати свій вибір за допомогою чат-боту @Oschadbot

(«Мої рахунки» –  «Мої тарифи» –  «Канал інформування» – введіть чотири останні цифри вашої картки –   «Отримувати повідомлення на Ощад 24/7» або  «Отримувати повідомлення на Viber/SMS». Після цього повідомлення будуть надходити на вказаний канал)

 

  • заповнити заяву в будь-якій установі Ощаду в межах регіону, де у вас відкрито рахунок. Заздалегідь записатись онлайн до відділення можна за посиланням: https://appointment.oschadbank.ua/

АБО

  • зателефонувати до контакт-центру (за телефонами: 0800 210 800, 044 363-01-33) та повідомити про бажання обрати канал інформування.

Viber/SMS

 

Ми зацікавлені у швидкому та якісному  наданні послуг нашим клієнтам, тож якщо трапляються зміни щодо банківського обслуговування, тарифів чи надання послуг для ваших рахунків – одразу повідомляємо про це відповідно до постанови правління НБУ від 22.01.2021р. № 7.

Якщо ви не обрали канал інформування, банк автоматично визначить найбільш оптимальний спосіб повідомляти вас про всі зміни. Просимо звернути увагу, що ризик, пов'язаний з неотриманням інформації щодо банківського обслуговування, тарифів та надання послуг, відповідно до  договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, затвердженого постановою правління АТ «Ощадбанк» від 05 серпня 2015 року №694, зі змінами та доповненнями, покладається на клієнта.

Повідомлення для клієнтів

Прес-служба Ощадбанку