Ощадбанк став партнером державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”

Новини Ощаду

Ощадбанк та Фонд розвитку підприємництва підписали угоду про реалізацію державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”, запровадженої за ініціативи Президента України та Прем'єр-міністра України з метою спрощення доступу мікро- та малого бізнесу до кредитування.

Ощадбанк є стратегічним партнером держави в реалізації програм підтримки малого підприємництва. Вже понад два роки банк має ексклюзивний досвід реалізації комплексної програми підтримки малого підприємництва «Будуй своє», державних та міжнародних програм, що спрощують клієнтам доступ до фінансування.

«Щойно банк підписав угоду з Фондом розвитку підприємництваНам є що запропонувати. І ми вже пропонуємо – в рамках програми Ощадбанку «Будуй своє», демонструючи найвищі на ринку темпи приросту кредитного портфеля для малого і середнього бізнесу. Тепер будемо це робити ще краще й ще більше, адже відкрито нові можливості. Чесно кажучи, ми про них мріяли ще три роки тому. Мрії збуваються. Тепер це реальність. Ситуація однозначно виглядає як win-win – виграють усі. І бізнес, і банк, і країна. Деталі згодом!», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Завдання програми – посилити конкурентоспроможність вітчизняного мікро- і малого бізнесу, створити нові робочі місця, повернути трудових мігрантів. За попередніми розрахунками програма сприятиме створенню близько 90 тис. нових робочих місць.

У рамках зазначеної програми державна компенсація за кредитом дає підприємцям можливість отримати фінансування в національній валюті за відсотковими ставками 5, 7 або 9 відсотків річних. Кредити надаються бізнес-клієнтам з виручкою до 50 млн. грн.

За попередніми оцінками уряду, взяти участь у цій програмі зможуть близько 50 тис. позичальників.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку