Ощадбанк демонструє стабільну та прибуткову діяльність за результатами чотирьох місяців 2020 року

Новини Ощаду

В умовах жорстких обмежень бізнес-діяльності, пов’язаних із пандемією коронавірусу, Ощадбанк продовжує забезпечувати стабільну та прибуткову діяльність. Це підтверджується результатами та ключовими показниками за чотири місяці 2020 року.

Обсяг чистого прибутку становить 3,3 млрд грн. На початок травня в штатному режимі працювало понад 1700 ключових відділень Ощадбанку, які надають весь спектр послуг для клієнтів – від розміщення депозитів до видачі кредитів.

При цьому акцент роботи перенесено на дистанційні канали обслуговування і перш за все на Ощад 24/7, де доступні практично всі послуги та продукти банку для фізичних осіб. З початку року активних користувачів веб- і мобільного банкінгу стало на 27% більше, а кількість щомісячних операцій в Ощад 24/7 зросла на 41%.

Банк цілеспрямовано підтримує сегмент малого і середнього бізнесу. Зокрема, кредитну підтримку запропоновано виробникам харчів, ліків, медобладнання, підприємствам торгівлі товарами першої необхідності, виробникам у сфері ІТ та онлайн-технологій, тобто тих галузей, які мають працювати незважаючи на карантин. Загалом приріст  клієнтського  кредитного портфеля  становить 3 млрд грн, з них за напрямом мікро-, малого і середнього бізнесу було надано кредитів на суму майже 1 млрд грн.

Строкова  ресурсна  база  Ощадбанку також продовжує зростати – з початку  року приріст  строкових  депозитів  становить майже 6 млрд грн.

Крім звичного банківського сервісу Ощадбанк продовжує виконання ряду найважливіших функцій з обслуговування енергоринку, монетизації субсидій і пільг, роботи у прифронтовій зоні.

Банком забезпечено планове погашення частини зовнішнього боргу на суму понад 375 млн дол. США при дотриманні всіх нормативів НБУ та незалученні коштів НБУ на умовах рефінансування.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали