Через Ощадбанк надаватимуться гранти на створення або розвиток садів, теплиць та переробних підприємств за урядовою програмою «єРобота»

Новини Ощаду

1 липня стартувала урядова програма «єРобота» з надання грантів аграрним підприємствам і тим, хто займається переробкою. Держава фінансує до 70% вартості проекту для першої тисячі учасників.  Гранти надаються за трьома напрямами: 

  • на створення або розвиток підприємств садівництва, ягідництва, виноградарства (до 400 тис. грн на 1 гектар);
  • на створення або розвиток тепличного господарства (до 7 млн грн);
  • на створення або розвиток переробних підприємств (до 8 млн грн).

На освоєння гранту надається 1 рік.

Подати заявку з бізнес-планом або планом посадки можна на порталі Дія. Ощадбанк є уповноваженим банком програми. Якщо клієнт завітає до відділення Ощаду, менеджер проконсультує його щодо умов програми та оформлення заявки. 

Учасниками програми можуть бути як приватні підприємці, так і аграрні компанії й фермерські господарства, які мають у власності або в оренді землю на строк не менше 7 років. За напрямом переробки – фізичні особи, ФОПи та юридичні особи.

Рішення про надання гранту за першими двома напрямами прийматиметься спеціалістами міністерства аграрної політики та продовольства України, за напрямом переробки – міністерством економіки України.

У разі погодження проекту грантові кошти буде перераховано на окремий рахунок учасника в Ощадбанку. Саме з цього рахунку мають фінансуватись витрати, передбачені проектом. Обов’язковою умовою програми є створення нових робочих місць і сплата податків, зборів та обов’язкових платежів.

Грантові кошти не є безповоротними. Учасник має виконати всі умови програми.

Дізнатись про програму детальніше можна у спеціалістів бізнес-лінії Контакт-центру Ощадбанку за тел: 0 800 219 800.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку