Ваш безкоштовний доступ з Visa до SWEET.TV на 2023 рік

Реєструйтесь у чат-боті VisaUkraine, обирайте розділ «Передплата SWEET.TV» та додайте картку Visa від Ощаду. Після цього переходьте на сайт SWEET.TV, авторизуйтесь будь-яким зручним способом та отримайте річний доступ до колекції найкращих фільмів, серіалів та навчальних курсів!<br />

Акції Visa

Реєструйтесь у чат-боті VisaUkraine, обирайте розділ «Передплата SWEET.TV» та додайте картку Visa від Ощаду. Після цього переходьте на сайт SWEET.TV, авторизуйтесь будь-яким зручним способом та отримайте річний доступ до колекції найкращих фільмів, серіалів та навчальних курсів!

Річний доступ надається з моменту оформлення підписки та діє протягом наступних 12 місяців.

Пропозиція діє для карток Visa від Ощадбанку за умови щомісячного розрахунку карткою за 35 днів до дати оформлення/продовження підписки:

  • Visa Rewards, Visa Platinum/Visa NFC-ring на суму не менше 5 000 грн
  • Visa Infinite на суму не менше 20 000 грн

Якщо картку щойно випущено, то доступ надається протягом місяця без перевірки торгових оборотів. Для преміальних карток Visa Platinum Business вимоги до суми щомісячних розрахунків не встановлено. Якщо сума розрахунків менша ніж встановлено умовами пропозиції, доступ до пакета буде автоматично припинено.

Клієнти, які вже користуються передплатою SWEET.TV, продовжують користуватись пакетом, виконуючи умову щодо обороту.

Пропозиція діє до 31.12.2023.

Деталі – visa.com.ua