Спеціальні пропозиції від Visa та «Всі. Свої»

Скористайтесь вигідними осінніми пропозиціями від маркету «Всі.Свої», здійснюючи оплати карткою Visa від Ошаду.

Акції Visa

-30% з Visa в магазині «Дім та декор»

Трикотажні речі, ароматичні свічки, керамічний посуд, кімнатні рослини, бавовняний текстиль… У «Всі. Свої» ви знайдете все для того, щоб зробити цю осінь по-справжньому теплою. Тут ви можете придбати якісні ексклюзивні товари від українських виробників, що прикрасять вашу оселю та подарують гарний настрій. А якщо взяти з собою у «Всі. Свої» картку Visa від Ощаду, то ви отримаєте 30% знижки на весь асортимент, крім меблів та освітлення. Вам лише необхідно оплатити покупки через термінал, Google Pay чи Apple Pay.

Адреса: вул. Хрещатик, 34.

Пропозиція діє з 12 листопада по 14 листопада 2021 року.

Деталі: https://cis.visa.com/ru_TJ

Трикотажний маркет від «Всі. Свої» та Visa

Український трикотаж — це елегантно і стильно. У маркеті «Всі. Свої» обирайте улюблений одяг: від об’ємних светрів, суконь і кардиганів до костюмів і навіть пальт. А з карткою Visa від Ощаду насолоджуйтесь напоями в корнерах «Своя. Кава» та «Свій. Бар» зі знижкою 20%.

Адреса: вул. Десятинна, 12.

Пропозиція діє з 13 листопада по 14 листопада 2021 року.

Деталі: https://cis.visa.com/ru_TJ

Чорний маркет від «Всі. Свої» та Visa

Чорний маркет від «Всі. Свої» буде надзвичайно світлим і теплим. Купуйте стильні речі на суму від 3000 грн та отримуйте шопер у подарунок. За оплати карткою Visa від Ощаду смакуйте каву та напої в барі зі знижкою 20%.

Адреса: вул. Десятинна, 12.

Пропозиція діє з 26 листопада по 28 листопада 2021 року

Деталі: https://cis.visa.com/ru_TJ