Продовжено дію пропозиції безкоштовного тестування на COVID-19 в аеропортах України!

Акції Mastercard

По 28.02.2022 року для клієнтів із картками Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum, Mastercard World Elite від Ощаду продовжено дію пропозиції безкоштовного ПЛР-тестування на COVID-19 та експрес-тестування в аеропортах «Бориспіль», «Харків» та «Одеса»!

Для кого проводять тестування:

  • для приїжджаючих в Україну — для зняття самоізоляції;
  • для виїжджаючих в країни, які вимагають ПЛР-тест або тесту на антиген (експрес-тест)

Експрес-тест можна зробити в день подорожі та в день повернення в Україну, а здати ПЛР-тест можна завчасно або в день подорожі за кордон. Під час вильоту клієнт може скористатись тільки одним типом тесту або експрес-тестом або ПЛР-тестом.

Щоб здати тест в день вильоту/прильоту, потрібно звернутись на стійку лабораторії в аеропорті, яка здійснює тестування клієнтів Mastercard, зчитати картку на терміналі для перевірки виконання умов, мати підтвердження вильоту чи прибуття, здати тест та чекати на результат.

Схема розміщення лабораторій:

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Міжнародний аеропорт «Одеса»

Міжнародний аеропорт «Харків»

Пропозиція діє по 28.02.2022 року.

Рекомендуємо перевіряти доступність сервісів в аеропортах через дистанційні канали (Facebook Messenger Mastercard, Контакт-центр Ощадбанку 0800210800, через особистий кабінет програми Mastercard Bilshe або через підтримку Mastercard 0 800 33 24 12).

Ощадбанк та Mastercard дбає про зручність та безпеку своїх клієнтів.

Дізнатись деталі можна на сайті Mastercard