Очікуйте на подорож Укрзалізницею комфортно!

Акції Visa

З преміальними картками Visa Infinite та Visa Platinum від Ощаду відвідуйте лаунж Центрального залізничного вокзалу безкоштовно!*

Як скористатись

Щоб увійти до лаунжу з карткою Visa Infinite від Ощаду, потрібно протягом місяця розраховуватись на суму від 20 000 грн, з карткою Visa Platinum – на суму від 5 000. Враховуються всі операції за останні 35 днів перед поточною датою крім операцій за останні 5 днів.

Спеціальні умови

  • Для держателів карток Visa Infinite відвідування доступне не частіше 1 разу на добу, максимально – 4 рази на тиждень, без обмеження кількості відвідувань за період дії пропозиції;
  • Для держателів карток Visa Platinum відвідування доступне не частіше 1 разу на добу, максимально – 2 рази за період дії пропозиції.
  • Пропозицією можна скористатись лише в день прибуття/відбуття за наявності залізничного квитка;
  • Для дітей до 6 років включно вхід до лаунжу з батьками/опікунами безкоштовний, додатково сплачується тільки вартість послуги харчування – 100 грн за кожну дитину. Для дітей від 7 років діятиме спеціальний тариф.

* Мається на увазі безкоштовний вхід та перебування протягом однієї години. Наступні години сплачуються додатково.

Пропозиція діє з 20.02.2022 по 20.04.2022 за адресою: м. Київ, площа Вокзальна, 1, на території зони відпочинку «Сервісний центр» станції Київ-Пасажирський.

Деталі тут