Очікуйте на подорож комфортно!

Акції Visa

За підтримки міжнародної платіжної системи Visa для клієнтів із преміальними картками Visa від Ощадбанку організовано можливість безкоштовно відвідати сучасний бізнес-лаунж на території  центрального залізничного вокзалу міста Києва.

Першими таку можливість отримали держателі карток Visa Infinite від Ощадбанку. Вони вже більше місяця користуються послугами Business & Family Lounge.

Починаючи з 22 лютого 2022 року послугами лаунжу можуть користуватись і клієнти з картками Visa Platinum та Visa NFC-ring від Ощадбанку. Доступ – безкоштовний за умови дотримання правил по оборотах.

  • Держателям карток Visa Infinite з оборотом по картці від 20 тис. грн за 35 днів до візиту пропонується можливість скористатись лаунжем не частіше 1 разу на добу, максимально – 4 рази на тиждень без обмеження кількості відвідувань за період дії пропозиції;
  • Держателям карток Visa Platinum/NFC-ring із оборотом по картці від 5 тис. грн за 35 днів до візиту пропонується можливість скористатись лаунжем не частіше 1 разу на добу, максимально – 2 рази за період дії пропозиції;
  • Для дітей до 6 років включно вхід до лаунжу з батьками/опікунами безкоштовний, додатково сплачується тільки вартість послуги харчування – 100 грн за кожну дитину. Для дітей від 7 років передбачено спеціальний тариф.

Безкоштовним є перебування в лаунжі протягом 1 години.

Адреса лаунжу: м. Київ, площа Вокзальна, 1, на території зони відпочинку «Сервісний центр» станції Київ-Пасажирський. Зал працює цілодобово.

Пропозиція діє до 20.04.2022 для Visa Platinum та по 31 травня 2022 року для держателів карток Visa Infinite.

Деталі – на web-сайті Visa.