Навчайтесь вигідно з особливими пропозиціями від Visa

Акції Visa

З карткою Visa від Ощаду скористайтесь акційними пропозиціями та отримайте нові знання на відомих навчальних платформах із шаленими знижками.

  • Знижка 10% на вивчення англійської від British Council

Почніть вільно спілкуватися англійською разом із British Council: проходьте тести, обирайте індивідуальні програми, готуйтесь до IELTS та вдосконалюйте знання. За розрахунок карткою Visa від Ощаду отримуйте знижку 10% на навчання.

Пропозиція діє 30 вересня 2022 року.

Деталі тут

  • Знижка 10% на навчання від освітньої платформи Coursera

Розвивайтесь незалежно від рівня вашої майстерності з Coursera. Обирайте, про що хочете дізнатись, будуйте власний графік навчання, запрошуйте до обраних курсів друзів та колег: з карткою Visa від Ощаду для вас діє 10% знижки на навчання Coursera for Teams.

Пропозиція діє з 1 до 30 вересня 2022 року.
Деталі тут

  • Знижка 15% на опанування нової професії на онлайн-курсах edX

Як щодо нової професії? Онлайн-курси edX – для тих, кому не подобається класична модель навчання. Крім нестандартного підходу в edX великий вибір напрямів: обирайте потрібні курси, розраховуйтесь карткою Visa від Ощаду, вказуйте спеціальний код VISA15 та отримуйте знижку 15%.

Пропозиція діє до 30 вересня 2022 року.

Деталі тут

  • Знижка 15% на підвищення професійних навичок на Emeritus

На сайті Emeritus представлено понад 10 різних напрямів навчання. Можливо, саме тут ви дізнаєтесь про те, що кардинально змінить погляд на обрану вами професію. Щоб навчання було приємнішим, для всіх держателів карток Visa від Ощаду діє знижка 15% на деякі курси.

Пропозиція діє до 30 вересня 2022 року.

Деталі тут

  • Знижка 15% на онлайн-курси від GetSmarter

GetSmarter зібрали на своїх онлайн-курсах цікаві та прогресивні напрями навчання на 2022 рік. Обирайте, що вам більше до душі, відкривайте для себе нові знання. Для держателів карток Visa від Ощаду діє знижка 15% на короткострокові онлайн-курси з промокодом 2UESGSVISA15.

Пропозиція діє з 15 до 30 вересня 2022 року.

Деталі на сайті 

  • Знижка 40% на річну підписку від Skillshare

Мрієте спробувати себе в ролі дизайнера, ілюстратора чи фотографа? Оберіть потрібний курс від Skillshare та дізнайтесь більше про творчі професії. З карткою Visa від Ощаду ви отримаєте знижку 40% на річну підписку на будь-який курс, що вам сподобався. А при оформленні передплати ви отримаєте доступ до тисячі надихаючих відеоуроків.

Пропозиція діє до 30 вересня 2022 року.

Деталі на сайті 

  • Знижка 35% на вивчення мов із Babel

З курсами від Babel опановуйте будь-яку з 14 запропонованих іноземних мов: зручна система навчання, неординарні уроки та багато інтерактиву. Для держателів карток Visa від Ощаду діє знижка 35% на річну передплату.

Пропозиція діє до 31 грудня 2022 року.

Деталі на сайті

Інші акції