Лаунжі з карткою Лайк’Ю від Ощаду та Mastercard

Акції Mastercard

 

Відтепер, збираючись на навчання або повертаючись додому, з дитячою карткою Лайк’Ю Mastercard Debit World від Ощаду можна відвідати будь-який бізнес-зал LoungeKey в міжнародних аеропортах по всьому світу безкоштовно та безлімітно. Така пропозиція є ексклюзивною і нею можуть скористатись клієнти – держателі картки Лайк’Ю Mastercard, що випущена до рахунку одного з батьків – держателя картки Mastercard Platinum/Debit Platinum чи World Elite. 

Умова доступу: витрати на загальну суму від 3 000 грн по Лайк’Ю в торгових точках та/або Інтернеті за 30+5 днів до вильоту (день вильоту та 5 днів до нього не враховуються). Якщо суми оборотів не вистачає, вартість входу становить $32. Для перевірки картки тимчасово блокується $1. 

Підключення дитячих карток Лайк’ю до програми LoungeKey дасть батькам та дітям можливість відвідувати бізнес-зали безкоштовно. Для доступу до залів з карткою Mastercard Platinum/World Elite необхідно розраховуватись нею на загальну суму від 10 000 грн за 30+5 днів до подорожі (останні 5 днів не враховуються). 

Для входу в бізнес-зал LoungeKey: 

  1. Клієнт надає картку Mastercard оператору зали для зчитування та повідомляє про участь в програмі LoungeKey. Якщо картку зареєстровано в додатку LoungeKey (для iOS та Android), для доступу в бізнес-зал генерується QR-код.
  2. Оператор зчитує картку через POS-термінал та на екрані терміналу виводиться інформація для користувача (включаючи кількість гостей). 
  3. Клієнт підтверджує візит та гостей (за наявності), розписуючись на екрані POS-терміналу.
  4. У залі можуть запитати посадковий талон і документ, що посвідчує особу. Ім'я на картці, талоні та в документі має співпадати.

Перевірити доступність сервісів можна: 

  • за карткою Лайк’Ю – в Контакт-центрі Ощадбанку;
  • за картками Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum, Mastercard World Elite – в особистому кабінеті Mastercard Bilshe або в Консьєрж-сервісі Mastercard.

Пропозиція діє з 15.12.2022.

Інші акції