Даруйте любов з Vis

Акції Visa

За активної підтримки платіжної системи Visa клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток Visa Platinum, Visa Infinite, Visa Platinum Business та Visa NFC-ring Ощадбанку, до весняних свят отримують додаткові вигоди в рамках акції «Даруйте любов з Visa». Скористатись пропозиціями можна у наступних торгових мережах:

Категорія «дозвілля та розваги»: мережа кінотеатрів «Планета Кіно», авіаперевізники Qatar Airways та SkyUp Airlines, салон краси Backstage, інтернет-сервіс з продажу електронних квитків на концертно-розважальні заходи в Україні Kontramarka.ua

Категорія «покупки та подарунки»: винний магазин OKWINE, мережа магазинів косметики та парфумерії Bomond, бутики-містечка Bicester Village Shopping Collection

Категорія «Ресторанна колекція»: La Famiglia, Bulldozer Group, Lucky Restaurant Vinotheque, Kyiv Food Market.

В залежності від точки-учасника держатель преміальної картки Visa від Ощадбанку може отримати до 30% знижки на товари чи послуги та кешбек 10%. Знижка застосовуються автоматично під час оплати преміальною карткою Visa Platinum, Visa Infinite, Visa Platinum Business та Visa NFC-ring Ощаду.

Ознайомитись із умовами отримання знижок, періодом дії можна на сайті Visa.

З преміальною карткою Visa Ощадбанку та пропозиціями акції «Даруйте любов з Visa» підготовка до свят стане ще приємнішою!