Безкоштовне ПЛР-тестування та експрес-тестування в аеропортах України продовжено!

Для держателів преміальних карток Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum та Mastercard World Elite від Ощаду, які подорожують за кордон, до 31.01.2022 продовжено пропозицію з безкоштовного ПЛР-тестування на COVID-19 та експрес-тестування в аеропортах «Бориспіль», «Харків» та «Одеса».

Акції Mastercard

Експрес-тест можна зробити в день подорожі та в день повернення в Україну, а здати ПЛР-тест – завчасно або в день подорожі. Під час вильоту клієнт може скористатись тільки одним типом тесту: або експрес-тестом, або ПЛР-тестом.

Для отримання послуги в день вильоту/прильоту, маючи підтверджений виліт/приліт, потрібно звернутись на стійку лабораторії аеропорту, яка забезпечує тестування клієнтів Mastercard, зчитати картку на терміналі для перевірки виконання умов, здати тест та чекати на результат.

Схема розміщення лабораторій:

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Міжнародний аеропорт «Одеса»

Міжнародний аеропорт «Харків»

Пропозиція діє до 31.01.2022.

Деталі – на сайті МПС Mastercard

Рекомендуємо перевіряти доступність сервісів в аеропортах у дистанційних каналах (Facebook Messenger Mastercard, у Контакт-центрі Ощадбанку: 0800210800, в особистому кабінеті програми Mastercard Bilshe або у службі підтримки Mastercard: 0800332412).