Сервіси в аеропортах

аеропорт – місце гучне та метушливе

При постійному браку часу нелегко знайти місце, де можна і попрацювати, і перевести подих, особливо під час ділових поїздок та сімейних подорожей. Кращий спосіб сховатися від метушні в очікуванні рейсу – завітати до залу очікування представницького класу, де створено максимально комфортні умови перебування. Атмосфера комфорту та затишку поєднується з прекрасною інфраструктурою та привітним персоналом.

Щоб долучитись до сервісу відкрийте одну з преміальних карток від Ощаду

Сервіси Mastercard

Безкоштовні сервіси Mastercard в аеропортах України

Mastercard Corporate
Mastercard Platinum / Mastercard Debit Platinum
Mastercard World Elite

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

 • БІЗНЕС-ЗАЛИ для пасажирів міжнародних рейсів у терміналах D та F;
 • FAST LINE на виліт та після прильоту для прискореного проходження паспортного контролю та авіаційної безпеки в терміналах D та F.
 • FAST LINE для проходження контролю авіаційної безпеки для внутрішніх вильотів, термінал D, 2 поверх

Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського

 • FAST LINE на виліт та після прильоту для прискореного проходження паспортного контролю та авіаційної безпеки в терміналі A.

Умови користування послугою

Доступ до сервісів в аеропортах здійснюється за наявності суми витрат* по картці від 6000 грн за останні 30+5 днів** до подорожі.

image-61831271
* Транзакції, які не враховуються: 1) покупки, які в подальшому повертаються або компенсуються; 2) переказ залишку коштів; 3) покупки за допомогою чеків; 4) страхові премії; 5) відсотки; 6) будь-які комісії і збори; 7) дорожні чеки; 8) азартні ігри будь-якого виду (у тому числі платежі за можливість виграти приз); 9) будь-які покупки в готівковій формі, а також зняття коштів у банкоматі.
** Правило не діє на картки Mastercard Corporate
*** Останні 5 днів до вильоту, не враховуючи вихідні

Щоб пройти Fast Line, потрібно пред’явити картку Mastercard і посадковий талон (картка в смартфоні не рахується). Ім’я на картці й талоні має збігатись.

Fast Line для пришвидшеного проходження авіаційної безпеки!

Сервіс Fast Line став доступний за підтримки Mastercard для користувачів преміальних карток Mastercard Platinum, Debit Platinum та World Elite від Ощадбанку! Fast Line (Fast Track) працює в зоні вильоту та надається безкоштовно в таких аеропортах Італії:

 • міжнародний аеропорт Рима (Фьюмічіно) імені Леонардо да Вінчі
 • міжнародний аеропорт Венеції імені Марко Поло
 • міжнародний аеропорт Коста-Смеральда в Ольбії, Сардинія

Бізнес-зали Mastercard Lounge в аеропортах

Ощадбанк запрошує провести час в очікуванні рейсу в атмосфері комфорту в бізнес-залах Mastercard аеропортів України, Європи та Азії у таких містах:

 • Грузія, міжнародний аеропорт Батумі*, поверх міжнародних вильотів
 • Грузія, Тбілісі, міжнародний аеропорт ім. Шота Руставелі*
 • Угорщина, Будапешт, міжнародний аеропорт ім. Ференца Ліста, 1-й поверх терміналу SkyCourt
 • Румунія, Бухарест, міжнародний аеропорт ім. Анрі Коанда, 1-й поверх, зона міжнародних вильотів
 • Чехія, Прага, міжнародний аеропорт ім. Вацлава Гавела, термінал 1
 • Україна, міжнародні аеропорти «Бориспіль», «Київ», «Одеса», «Харків», «Львів»
 • Росія, Москва, міжнародний аеропорт «Шереметьєво», термінал Е
 • Австрія, Відень, міжнародний аеропорт Швехат (два бізнес-зали) Sky Lounge – в зоні реєстрації №3 на 2-му рівні та Jet Lounge – в зоні реєстрації №1 і №2 на нижньому поверсі.
 • Росія, Санкт-Петербург, міжнародний аеропорт «Пулково», термінал 1
 • Киргизія, Бішкек, міжнародний аеропорт Манас
 • Молдова, Кишинів, міжнародний аеропорт Кишинів

Тестування на COVID-19 в аеропортах

Щоб подорожі були ще безпечнішими, скористайтесь сервісом для держателів преміальних карток Mastercard  - ПЛР-тестування на COVID-19. Послуга доступна в аеропортах «Бориспіль» (термінал D та B), «Одеса» та «Харків». Пройти тестування можна завчасно до вильоту або по прильоту.

Крім того в аеропорту «Бориспіль» у зоні вильоту можна з преміальною карткою Mastercard  можна пройти безкоштовний експрес-тест на виявлення антигена COVID-19.

Зверніть увагу, що доступний лише один тест перед вильотом: або тест на антиген, або ПЛР-тест.

Lounge Key Mastercard – Ваш доступ до бізнес-залів в аеропортах

LoungeKey – програма доступу до більш ніж 1300 бізнес-залів в аеропортах по всьому світу.

Для входу в бізнес-зал достатньо пред’явити оператору залу картку Mastercard Platinum (Debit) та Mastercard World Elite

Доступ в бізнес-зал із Mastercard Platinum (Debit) та World Elite безкоштовний при умові здійснення по картці торгових-витратних операцій від 6 000 грн за 30+5 днів до подорожі.

Операції в день подорожі, останні 5 днів та вихідні перед вильотом – не враховуються. Якщо сума розрахунків менше 6 000 грн та візит гостів - $32 за кожен візит.

Діти віком до 4 років можуть відвідати більшість залів – безкоштовно.

Перелік бізнес-залів та їх послуг, правила відвідання на сайті LoungeKey 

Замість картки клієнт може пройти в бізнес-зал по QR-коду, який формується у додатку LoungeKey для чого клієнт реєструє себе та картку в програмі.

Під час реєстрації на картці тимчасово блокується $1.

Перевірити доступність сервісів по картці можна через:

Сервіси Visa

Lounge Key

Безлімітний та безкоштовний доступ у більш ніж 1180 бізнес-залів аеропортів світу завдяки програмі LoungeKey. Вхід до бізнес-залу на спрощених умовах - лише за пред’явлення картки Visa Infinite, Visa Platinum та Visa Business Platinum.

Як скористатись?

Користувач повідомляє оператора залу про участь у програмі LoungeKey та надає преміальну картку для проведення через термінал та розписується на екрані термінального пристрою. Також необхідний посадковий талон і документ, що підтверджує особу. Ім'я на картці, талоні та документі має співпадати.

Fast Track

Сервіс Fast Track доступний держателям карток Visa Infinite та Visa Platinum Business. Ви можете здавати багаж і проходити перевірку документів – набагато швидше. Кожен політ набагато приємніший з преміальними картками Visa!

Безкоштовний FastLine включає пріоритетну реєстрацію на рейс та здачу багажу, прискорене проходження паспортного контролю та авіабезпеки під час вильоту та після прильоту з паспортного контролю.

Скористатись сервісом Fast Track  можна на стійці №48, термінал D аеропорту «Бориспіль», в аеропорту «Мінськ» третій поверх, в аеропорту «Баку імені Гейдара Алієва», та в аеропорту «Стамбул».

Fast Track в аеропорту Стамбула

Безкоштовний Fast Track в новому аеропорті «Стамбула» для проходження контролю авіаційної безпеки і паспортного контролю без черг. Щоб скористатися сервісом:

 • в чат-боті Visa Ukraine, знайти меню Visa Travel та натиснути кнопку “FastTrack in Istanbul”.
 • пройти ідентифікацію та отримати PDF-файл із QR-кодом* для користування Fast Track.
 • на місці здійснення контролю відсканувати цей QR та пройти без черг.

Пропозиція діє на внутрішні та міжнародні перельоти з 21.07.2021 по 01.11.2021 року (можливе продовження). Доступно по Visa Platinum та Visa NFC-ring – 2 рази на рік та Visa Infinite – необмежену кількість.

На період дії пропозиції перевірка оборотів по картці не здійснюється проте необхідно в чат-бот VisaUkraine додати картку для відстеження кількості доступних проходів Fast Track.

*Строк дії QR-коду – 1 день.

Безкоштовний FastLine

З преміальною карткою Visa Infinite вам доступна пріоритетна реєстрація на рейс та здача багажу, прискорене проходження паспортного контролю та авіабезпеки під час вильоту та після прильоту з паспортного контролю на стійці №48, термінал D аеропорту «Бориспіль». Безкоштовним сервісом з карткою Visa Infinite можна скористатись не частіше одного разу на 12 годин.

Безкоштовний FastLine 10 разів на календарний рік для Visa Business Platinum, що включає пріоритетну реєстрацію на рейс та здачу багажу, прискорене проходження паспортного контролю та авіабезпеки під час вильоту та після прильоту з паспортного контролю на стійці №48, термінал D аеропорту «Бориспіль»

Безкоштовний FastLine для Visa Business Platinum в аеропорту «Мінськ» (безлімітно), що включає окрему стійку Visa в зоні реєстрації та окрему лінію для контролю безпеки в зоні вильоту.

Пакування багажу

Для карток Visa Infinite безкоштовна упаковка багажу на авторизованих точках у терміналі D аеропорту «Бориспіль». Зверніть увагу, що запакувати можливо лише 2 багажі за 1 добу та без обмежень протягом року.

Для карток Visa Platinum, Visa Business Platinum безкоштовна упаковка багажу на авторизованих точках у терміналі D аеропорту «Бориспіль» доступна лише 2 рази на рік.

Щоб скористатись безкоштовним пакуванням багажу, вам потрібно протягом місяця розраховуватись картками Visa Platinum на cуму 5 000 грн, Visa Infinite на 20 000 грн. Для картки Visa Platinum Business обмежень на суму витрат немає. 

Оплачений сніданок, обід або вечеря

Отримайте оплачений сніданок, обід або вечерю в одному із трьох ресторанів аеропорту «Бориспіль» з карткою Visa Infinite.  В терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль» на стійці №48 можна отримати друкований сертифікат на суму 500 грн від Visa на відвідання одного із ресторанів – Ararat, Spirito di Italiano, Gourmet. Аби скористатися пропозицією, вам потрібно протягом місяця розраховуватися карткою Visa Infinite на 20 000 грн.

Акція дійсна з 15.09.2020 до 31.12.2021. 

 

Знижка -50% на поїздки в таксі Bolt до аеропорту або залізничного вокзалу та назад в Києві, Борисполі Харкові, Львові, Одесі, Дніпро та Запоріжжі.

Знижка на Bolt -50%

Знижка -50% на поїздки в таксі Bolt до аеропорту або залізничного вокзалу та назад в Києві, Борисполі Харкові, Львові, Одесі, Дніпро та Запоріжжі.

Щоб скористуватись сервісами, потрібно розраховуватись карткою Visa Platinum на 5 000 грн за 30+10 днів до подорожі або карткою Visa Infinite на 20 000 грн за 30+10 днів до подорожі. Звичайна вартість входу до бізнес-залу - 32 дол. США застосовується, якщо перевірку витрат не пройдено, та для візитів гостей.

Акція діє з 01.11.2020 р. -15.10.2021 р.

Fast Track Visa в міжнародному аеропорті «Мінськ» протягом усього року!

За підтримки міжнародної платіжної системи Visa користувачі преміальних карток Visa Platinum, Visa Business Platinum та Visa Infinite від Ощадбанку користуються Fast Track безкоштовно. Fast Track – це комплекс послуг аеропорту, до якого включено:

Упаковку багажу: з Visa Platinum, Visa Business Platinum – 2 одиниці, із Infinite – безлімітно. За раз можна упакувати 1 валізу.

Пріоритетну реєстрацію на рейс та здачу багажу

Пріоритетне проходження зони контролю авіаційної безпеки

Щоб мати можливість користуватись сервісами, потрібно розраховуватись Visa Infinite на 20 000 грн за 30+10 днів до подорожі. Звичайна вартість входу до бізнес-залу – 32 дол. США застосовується, якщо перевірку витрат не пройдено, та для візитів гостей.

Користувачу картки потрібно підійти на 3-й поверх аеропорту «Мінськ», надати працівнику інформаційної стійки картку для валідації з позитивним балансом min $1 (еквівалент) та отримати спеціальний ваучер.
Ваучер та документи, необхідні для польоту, потрібно пред’явити працівникам аеропорту на кожній стійці. Разом із користувачем картки послугою пріоритетної реєстрації на рейс можуть скористатись діти віком до 6 років та один дорослий.
Для користування сервісом перевірка торгових витрат по картці не здійснюється. Валідація на POS-терміналі проводиться за фізичної присутності картки за допомогою зчитування картки – як контактно, так і безконтактно.
Пропозиція безкоштовного Fast Track діє до 31.12.2021
Детальніше

Перевірти доступність сервісів по картці

Оберіть месенджер в якому вам буде найзручніше залишати запити