Привілеї в Україні

Sweet TV за 1 грн/міс. впродовж року

Захоплючий сервіс стрімінгового телебачення SWEET.TV пропонує клієнтам Visa Infinite доступ до преміального пакета сервісу Visa Premium за 1 грн/міс протягом року. В пакет входить:

  • 225 телеканалів включаючи преміальні VIP Premiere, VIP Megahit, National Geographic, Animal Planet
  • бібліотеки найрейтинговіших фільмів від кіностудій Disney, Paramount, Sony, Warner Bros, Universal
  • бібліотека серіалів Amediateka від HBO, Showtime, BBC

Пакет телемедичних послуг від Visa і ARX для отримання online консультацій лікарів

По Visa Infinite клієнт отримує: підтримку медичного консьєржу з усіх питань по здоров’ю, on-line консультацію практикуючих лікарів включаючи психолога, терапевта, лікарів вузьких спеціальностей, можна замовити ПЛР-тест на Covid-19 ( при умові підтвердження вильоту/прильоту із за-кордону). Телемедицина надається клієнтам  Visa Infinite безкоштовно. Для того, щоб скористатись послугою:

  • перейти у чат-бот Visa Ukraine та натиснути кнопку «Телемедицина»
  • у розділ «Перевірити доступність послуги» додати Visa Infinite та натисніть «Замовити послугу»

Безкоштовний доступ до понад 300 електронних та аудіокниг на Yakaboo

Доступ на рік із моменту реєстрації промокоду у додатку Yakaboo. Щоб отримати промокод необхідно мати картку Visa Infinite та активувати послугу «Консьєрж-сервіс».

Як отримати промокод?

§  1.В чат – боті VisaUkraine вибрати "Бібліотека Visa"

§  Натиснути кнопку: "Отримати промокод"

§  Завантажити додаток Yakaboo Google Play або App Store

§  У додатку Yakaboo під час реєстрації ввести отриманий промокод і отримати безкоштовний доступ до розділу "Бібліотека Visa" на 1 рік.

Компліменти, ексклюзивне меню та доступ до лаунжу на Kyiv Food Market Оплативши замовлення від 400 грн NFC- кільцем Visa на Kyiv Food Market надається чек із повідомленням «отримай комплімент від Visa».  Комплімент (келих просекко або кава) чекатиме на барі або Coffee Point. Для клієнтів Visa Infinite відкритий доступ до Balcony by Visa — лаунжу на третьому поверсі Kyiv Food Market, з видом на всю локацію і де обслуговують офіціанти й персональний менеджер. Для доступу в лаунж потрібно забронювати через Visa Concierge.

 

Бонуси в мережі ресторанів La Famiglia

Із Visa Infinite забронювавши столик в одному із ресторанів мережі La Famiglia клієнт гарантовано отримує комплімент від ресторану. Це може бути келих вина, десерт. Перелік ресторанів та їх пропозицій за посиланням.