Підтримка за кордоном від МПС

Глобальна служба підтримки клієнтів від міжнародної платіжної системи Masterсard забезпечує можливість отримання допомоги по термінових питаннях, пов'язаних з Вашою карткою.

Щоб долучитись до сервісу відкрийте одну з преміальних карток від Ощаду

Сервіси Mastercard World Elite

Аеропорт «Бориспіль»
Міжнародний аеропорт «Одеса»
Міжнародний аеропорт «Харків»we
Аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького
Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського
Fast Line в аеропортах Італії
Бізнес-зали Mastercard у світових столицях
 • Fast Line для пришвидшеного проходження формальностей аеропорту на виліт та після прильоту, що включає реєстрацію на рейс та здачу багажу на стійці № 48 (3й рівень терміналу D) та окремі зони обслуговування із паспортного контролю та авіабезпеки
 • Доступ в бізнес-зал Mastercard Atmosfera flu lounge, що розміщений на 4-му рівні в зоні міжнародних вильотів терміналу D.
 • Доступ в бізнес-зал Mastercard на 2му рівні терміналу D для пасажирів внутрішній рейсів.
 • Експрес-тест на антиген Covid-19 або ПЛР-тест на виліт за кордон. Здати ПЛР-тест можна, як в день вильоту так і завчасно.
 • Для зняття самоізоляція по прильоту із за-кордону доступний експрес-тест на антиген Covid-19

Детально про умови отримання сервісів, про доступ із дітьми в аеропортах «Бориспіль», «Київ» ім. І. Сікорського, «Одеса», «Харків» та «Львів» ім. Д. Галицького на сайті МПС Mastercard.

Особливості

 1. Доступ до сервісів для клієнта буде безкоштовним при умові, що по картці Platinum за 30+5 днів здійснено торгових – витратних транзакцій від 6000 грн. В розрахунок не беруться операції в день подорожі, останні 5 днів та вихідні перед вильотом.
 2. Для нових карток Platinum, які випущені клієнтам менше місяця тому діє welcome – період 37 днів та операції не перевіряються.
 3. Доступ без будь-яких обмежень та додаткових витрат
 4. В день вильоту клієнт може здати лише один тест. Тобто, або ПЛР або експрес-тест на антиген Covid-19.

 

Рекомендуємо

Аби користування сервісами в аеропортах були зручними для клієнта, Mastercard рекомендує в день візиту в аеропорт перевірити доступність безкоштовних сервісів по картці Mastercard. Зазвичай перевірка займає не більше 3 хв та проводиться безкоштовно для клієнта. Звертайтесь в Контакт-центр 0800210800, в Консьєрж-сервіс Mastercard або в особистому кабінеті програми винагород Mastercard Bilshe.

 

-50% на поїздки в таксі Uklon в аеропорт та назад

До 31.12.2021 клієнти із Mastercard World Elite Ощадбанку можуть доїхати в аеропорт та назад за півціни. Пропозиція покриває аеропорти «Бориспіль», «Київ» ім. І. Сікорського, «Одеса», «Дніпро», «Запоріжжя», «Львів» ім. Д. Галицького та «Харків». Максимальний розмір знижки на поїздку до 2000 грн застосовується до 4 раз на місяць по 2 рази в кожному напрямку. Деталі промо за посиланням

 

Знижки DutyFree

Знижка -15% на покупки в магазинах безмитної торгівлі Duty Free в аерпортах «Бориспіль» та «Київ» ім. І. Сікорського. При умові попереднього замовлення на сайті https://mydutyfree.net/ та введення промокоду MCPREMIUM. Деталі в офіційних правилах

Без попереднього замовлення знижка надається, якщо сума покупки від 100 євро. Скоритастись можна в аеропортах «Бориспіль» та «Київ» ім. І. Сікорського, а ще й в 13 магазинах безмитної торгівлі Duty Free на автошляхах.

Особливості

Доступ до сервісів для клієнта буде безкоштовним при умові, що по картці Platinum за 30+5 днів здійснено торгових – витратних транзакцій від 6000 грн. В розрахунок не беруться операції в день подорожі, останні 5 днів та вихідні перед вильотом.

image-73829342
Для нових карток Platinum, які випущені клієнтам менше місяця тому діє welcome – період 37 днів та операції не перевіряються.
Доступ без будь-яких обмежень та додаткових витрат
В день вильоту клієнт може здати лише один тест. Тобто, або ПЛР або експрес-тест на антиген Covid-19.

Доступ до бізнес-залів LoungeKey

Для комфортних подорожей клієнти із Mastercard World Elite мають можливість безкоштовно завітати в будь-який із 1300 бізнес-залів аеропортів світу за програмою LoungeKey. До переваг програми входить:

 1. Доступ в зал по пред’явленні картки разом із посадковим талоном оператору LoungeKey
 2. Вхід в зал можливий по QR-коду із мобільного додатку LoungeKey (потрібна попередня реєстрація)
 3. В більшості залів вхід для дітей віком до 4х років безкоштовний
 4. Бізнес-зали LoungeKey представлені і в аеропортах України «Бориспіль», «Київ» ім. І. Сікорського, «Харків» та «Львів» ім. Д. Галицького. Просто повідомите при вході в бізнес-зал, що Ви учасник LoungeKey

Умова безкоштовного доступу:

 • Наявність торгово-витратних транзакцій по World Elite на загальну суму від 6 000 грн за останні 30 + 5 днів. В розрахунок не беруться операції в день подорожі, останні 5 днів та вихідні перед вильотом. Для перевірки картки тимчасово блокується 1 дол. США.
 • Для нових карток World Elite, які випущені менше місяця тому діє welcome – період 37 днів та операції не перевіряються.

Якщо загальна сума менша 6 000 грн та візит гостів - $32 за кожен візит (сума відразу блокується та фактично списується впродовж 2-3 календарних днів).