Сервіси Visa Infinite

Щоб долучитись до сервісу відкрийте одну з преміальних карток від Ощаду

Сервіси Visa Infinite

Аеропорт «Бориспіль»
Fast Track за кордоном
Бізнес-зали LoungeKey
Інші лаунжі
Знижки: таксі, готелі

Сервіси в аеропортах на території України стануть доступні після перемоги!

В пакет аеропортових сервісів в міжнародному аеропорті «Бориспіль» термінал D по Visa Infinite входить:

- знижка -50% на критий паркінг навпроти терміналу D

- безкоштовна упаковка багажу (1 од. на добу/ 5 од. на місяць)

- прискорена реєстрація на рейс та здача багажу. Якщо подорожуєте із ручним багажем та проведена online реєстрація слідуйте відразу до турнікету Fast Track для проходження контролю авіаційної безпеки та паспортного контролю.

Якщо необхідно здати багаж та зареєструватись на рейс, зверніться на інфостійку на 3 рівні терміналу D напроти ескалатора і провалідуйте преміальну картку Visa. Працівник аеропорту допоможе зареєструватись на рейс та здати багаж. Далі слідуйте до зони проходження авіаційної безпеки та шукайте нову яскраву вивіску Fast Track для проходження контролю авіаційної безпеки та паспортного контролю.

- повертаючись в Україну для пришвидшеного проходження паспортного контролю потрібно звернутись на стійку Fast Track Visa.

Скористатись сервісами аеропорту можна безлімітно та безкоштовно.

Разом із держателем картки Visa Infinite скористатись сервісом можуть діти віком до 12 років.

Смачне очікування рейсу разом з Visa.

- час в очікуванні рейсу можна провести в комфортному бізнес-залі LoungeKey або отримати сертифікат на 500 грн для відвідання ресторанів аеропорту “Ararat”, “Spirito di Italiano”, “Gourmet”.  Отримати сертифікат можна на Інфостійці.

Аби мати можливість користуватися усіма привілеями преміальних карток Visа, потрібно протягом 30+5 днів розраховуватися карткою Visa Visa Infinite на 20 000 грн. Якщо картка випущена менше місяця тому, скористатися сервісом вперше без додаткових умов. Перевірити чи доступні на дату подорожі сервіси по картці можна через чат-бот @VisaUkraine: Visa Ukraine у Telegram або Visa Ukraine у Viber