Підтримка за кордоном від Visa

Щоб долучитись до сервісу відкрийте одну з преміальних карток від Ощаду

Сервіси Visa Infinite

Аеропорт «Бориспіль»
Fast Track за кордоном
Новий аеропорт Стамбулу в Туреччині
Пріоритетний сервіс Visa в аеропорту Мінськ
Mastercard World Elite

Безкоштовний Fast Track

  • Безкоштовна упаковка багажу на авторизованих точках Visa. Скористатись сервісом упаковки можна безлімітно протягом 1 календарного року, проте не більше 5 упаковок на місяць та 1 упаковка на добу.
  • Безкоштовний Fast Track через турнікети Visa, включає пріоритетну реєстрацію на рейс та здачу багажу, прискорене проходження паспортного контролю та авіабезпеки під час вильоту та після прильоту з паспортного контролю
Fast Track безкоштовний для дітей до 12 років у супроводі батьків із Visa Infinite. 
Fast Track надається не частіше разу / 12 год.
Для безкоштовного доступу до сервісів Visa в аеропорті «Бориспіль»: необхідно впродовж 30+5 днів до подорожі сплачувати покупки Visa Infinite на суму від 20 000 грн. Оплати, які здійснені в день подорожі та 5 робочих днів, які передують дню подорожі врахуються для подорожі в наступному місяці. Перевірити доступність сервісів в день подорожі можна через чат-бот VisaUkraine
Якщо картка випущена менше, ніж місяць тому, скористатися перший раз без додаткових умов.
Детальніше

Пакування багажу

Для карток Visa Infinite безкоштовна упаковка багажу на авторизованих точках у терміналі D аеропорту «Бориспіль». Зверніть увагу, що запакувати можливо лише 2 багажі за 1 добу та без обмежень протягом року.

Щоб скористатись безкоштовним пакуванням багажу, вам потрібно протягом місяця розраховуватись карткою Visa Infinite на 20 000 грн

Знижка ‒50% з Bolt

На поїздки до аеропорту і назад та на поїздки до залізничного вокзалу і назад

Знижка ‒50% з Bolt на поїздки до аеропорту і назад

Пропозиція доступна на поїздки в аеропорти «Бориспіль», «Київ» ім. І. Сікорського, «Харків», «Львів» ім. Д. Галицького, «Одеса», «Дніпропетровськ», «Запоріжжя» та назад відповідно.

Максимальна знижка: 200 грн на поїздку в одному напрямку.

Максимальна кількість поїздок на місяць: 4.

Знижка надається лише у разі реєстрації в гаманці Bolt преміальної картки Visa Infinite, як способу оплати поїздки.


Знижка ‒50% з Bolt на поїздки до залізничного вокзалу і назад

Скористатись можна на поїздки до залізничного вокзалу й назад у містах Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків не більше 2 разів на місяць. Максимальна знижка на одну поїздку - 50 грн.  Знижка надається лише у разі реєстрації в гаманці Bolt преміальної картки Visa Infinite, як способу оплати поїздки.

Смачне очікування рейсу разом з Visa.

Відвідайте один із ресторанів Ararat, Spirito di Italiano або Gourmet в міжнародному аеропорті «Бориспіль» із Visa Infinite та сертифікатом на 500 грн. Сертифікат можна отримати Інфостійці на 3-му рівні терміналу D. Сертифікатом можна скористатися протягом 3-х годин з моменту його отримання

Знижка на критий паркінг аеропорту

Клієнти, які приїжджають в аеропорт на власному авто можуть скористатись знижкою -50% на тариф багаторівневого критого паркінгу навпроти терміналу D. Максимальний розмір знижки 200 грн надається при оплаті карткою Visa Infinite. Пропозиція багаторазова. Завдяки пропозиції клієнт може залишити авто на weekend, а сплати лише за добу знаходження авто на території паркінгу. Всі деталі на сайті Visa (https://www.visa.com.ua/uk_UA/pay-with-visa/promotions/parking-boryspil.html)

Преміальні пропозиції від готелів

  • ексклюзивний сервіс в готелях Visa Luxury Hotel Collection (статус VIP-гостя, гарантія найкращої ціни, ваучер на $25 на оплату напоїв чи їжі, підвищення категорії номера, можливість пізнього виїзду)
  • 12% знижки при бронюванні готелів через Інтернет-портал Agoda
  • 8% знижки при бронюванні готелів через com промокод VISA8

Скористатись пропозиціями можна при бронюванні номерів за допомогою Visa Infinite.