Особливості та переваги Visa Infinite

Щоб долучитись до сервісу відкрийте одну з преміальних карток від Ощаду

Visa «Консьєрж-сервіс» - це

універсальний помічник, якому можна доручити рішення практично всіх питань, організувати подорож сьогодні коли квитків вже немає або нагадає про важливі події у календарі. А ще можете бути впевнені кожному запиту приділяється максим уваги навіть до дрібних деталей. Послуги надаються через дистанційні канали зв’язку 24/7 і обов’язково конфіденційно.

Як зв’язатись з консьєрж-сервісом?

Підключення та користування – безкоштовні.

Запитання/відповіді

Premium banking від Ощадбанку

Клієнти із Visa Infinite обслуговуються у комфортних преміальних зонах Ощадбанку. Локація закритого типу із персональним менеджером, де передбачено комплексне обслуговування клієнтів – користувачів преміальних карток Visa Infinite.  Про всі переваги premium banking за посиланням нижче:

Пакет телемедичних послуг від Visa

«Телемедицина» — рішення для тих, хто піклується про своє здоров’я.

Пакет Телемедичних послуг для клієнтів із карткою Visa Infinite від Ощадбанку дозволяє користуватися безкоштовними консультацями лікарів, медичним консьєржем (інформація про безкоштовні медичні ресурси), лекціями експертів у сфері здоров’я, консультаціями психолога або нутріциолога 5 разів на рік.

Щоб скористатись, перейдіть у чат-бот VisaUkraine.

GCAS Глобальна служба підтримки клієнтів

У разі втрати або крадіжки карти міжнародна служба клієнтської підтримки Visa допоможе заблокувати картку протягом 30 хв., організувати заміну картки протягом 3 робочих днів та забезпечити екстрену видачу готівки.

Де б не перебував клієнт із Visa Infinite, потрібно звертатись до клієнтської підтримки по номеру телефона +380 44 499 39 75 (для міжнародних дзвінків та дзвінків по Україні) чи перевірити наявність номеру в країни перебування. Послуга платна відповідно до тарифів міжнародної платіжної системи Visa. Детальніше на сайті Visa

Медична та юридична підтримка за кордоном

Клієнти із Visa Infinite можуть безпечно подорожувати по всьому світу, знаючи, що завжди отримають необхідну допомогу завдяки медичній та юридичній підтримці, яку організувала Visa.  Звернувшись до фахівців клієнту доступно:

  • Безкоштовні медичні консультації лікаря.
  • Пошук найближчого місцевого медичного працівника або лікаря з міжнародною кваліфікацією
  • Пошук медичних препаратів та обладнання.
  • Рекомендації мандрівникові у разі втрати документів.
  • Юридична консультація.

Зв’язатись із службою можна по телефону +44 (0) 208 762 8373 (з будь-якої країни світу, дзвінки за тарифами оператора).

Страхові сервіси

Страховка для виїзду за кордон

Клієнт із карткою Visa Infinite та члени його родини  застраховані за всіма видами ризиків під час подорожей. Активація страховки відбувається відразу після оплати карткою Visa Infinite Ощадбанку:

  • квитків туди/назад
  • або забронювати і оплатили житло до початку поїздки
  • або оплатили квитки, і житло до початку поїздки

Якщо подорож в країні постійного місця проживання, страховка починає діяти на подорожі від 100 км від дому та за умови попереднього бронювання житла на 2 ночі.

У випадку захворювання на COVID-19 за кордоном страхова покриває всі витрати на лікування.  Якщо хвороба завадила плановій подорожі, такі випадки застраховані, як відміна поїздки.

Страхування від Visa має високий ліміт виплат 2,5 млн дол. США, покриває 50 видів спорту, підходить для оформлення візи для подорожей, застрахований клієнт із карткою Visa Infinite та 5 членів його сім’ї.

Перелік страхових випадів та розміри виплат дивіться на web-сайті Visa

Отримати консультацію та подати заявку на компенсацію при настанні страхового випадку можна через «Консьєрж-сервіс» Visa.

Страховик: CHUBB INSURANCE SOUTH AFRICA LIMITED, ПАР. Уповноважений надавач фінансових послуг (FSP No: 27176). Реєстраційний №1973/008933/06 від 12.06.2007.