Завдяки співпраці Ощаду та Київської ОВА клієнти банку матимуть безпроцентні позики за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Новини Ощаду

Учора було підписано договір про співпрацю між Ощадбанком та Київською обласною військовою адміністрацією щодо спеціальних пільгових умов кредитування для підприємців мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Київської області. Договір передбачає для клієнтів Ощадбанку, які отримали чи планують отримати кредит за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на інвестиційні потреби, можливість повної компенсації відсоткової ставки з бюджету Київської обласної військової адміністрації. Планова компенсація відбуватиметься протягом третього кварталу 2023 року, виплати розпочнуться 1 липня.

«Ми використовуємо всі можливості, аби допомогти підприємцям мікро-, малого та середнього бізнесу отримати максимально вигідні умови для створення і розвитку власної справи. Це особливо важливо під час повномасштабної війни. Вдячні Київській обласній військовій адміністрації за співпрацю в розвитку підприємництва в області. Програма є важливою і в соціальному плані, адже основна її умова – збереження та створення робочих місць», – наголосила під час підписання Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за ММСБ.

Ощадбанк вже визначив 90 клієнтів сегмента ММСБ, кредитні заявки яких підпадають під параметри програми компенсації від Київської ОВА. Звернутись до Ощаду з метою участі в ній можуть представники мікро-, малого і середнього бізнесу, що зареєстровані і працюють в Київській області.

Крім Ощадбанку участь у програмі компенсації відсоткової ставки для підприємців ММСБ в Київській області беруть ще кілька українських банків.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали