Завдяки співпраці Ощадбанку та Закарпатської ОВА кредити єОселя для військовослужбовців регіону будуть безвідсотковими

Новини Ощаду

Цього тижня в Ужгороді було підписано договір про співпрацю між Ощадом та Закарпатською обласною військовою адміністрацією щодо компенсації частини процентної ставки для жителів області – військовослужбовців Збройних Сил України за контрактом, які отримають в Ощадбанку кредит на придбання нерухомості в будь-якому населеному пункті Закарпаття за державною програмою єОселя.

З боку Ощаду договір підписав начальник Закарпатського обласного управління Степан Німчук, з боку Закарпатської ОВА – директор  Департаменту соціального захисту населення Віктор Мацола та в.о. директора комунальної установи «Обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат» Вікторія Дикун. Відшкодування відсоткової ставки здійснюватиметься з бюджету Закарпатської обласної військової адміністрації в рамках програми компенсації частини процентної ставки за іпотечними кредитами військовослужбовців Збройних Сил України (за контрактом) у Закарпатській області на 2023-2027 роки.

«З самого старту програми єОселя минулого року Ощадбанк утримує безперечне лідерство серед усіх банків у її реалізації. Наша частка ринку становить майже 70%. Банком вже видано кредитів на суму 965 млн грн на придбання житла для 715 сімей. Ми вдячні Закарпатській обласній військовій адміністрації та Закарпатській обласній раді за співробітництво, завдяки якому іпотечні кредити для місцевих військовослужбовців стають більш доступними, і житлове питання зможуть вирішити більше захисників Батьківщини. Запрошуємо до подібної співпраці органи влади інших областей»,  – наголосив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за роздрібний бізнес.

З початку дії програми єОселя Закарпатське обласне управління Ощаду видало 13 кредитів на загальну суму понад 19 млн грн. Наразі в роботі 15 заявок на суму 20 млн грн. Згідно з умовами програми загальна відсоткова ставка становить 7% річних, з яких 4% компенсує держава, а 3% – Закарпатська ОВА в рамках укладеного договору про співробітництво.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку