Запорізьке підприємство отримало в Ощадбанку перший експортний кредит за новою державною програмою

Новини Ощаду

Підприємство-експортер із Запоріжжя отримало в Ощадбанку перший кредит за новою державною програмою портфельного страхування експортних кредитів. Її запущено в рамках співпраці з Експортно-кредитним агентством, яке забезпечує виконання зобов’язань підприємства перед банком за зовнішньоекономічним контрактом в обсязі 85% суми кредиту.
 
Поєднання експортного кредиту з програмою «Доступні кредити 5-7-9%» надало клієнту можливість залучити безвідсоткове фінансування на період воєнного стану.
 
Залучені за експортним кредитом кошти в сумі 3 млн грн дадуть компанії можливість підвищити обсяги виготовлення продукції та розширити ринки її збуту за кордоном.
 
«Ми відкрили новий напрям кредитування експортно орієнтованих бізнесів і вже отримали заявок від клієнтів на 100 млн грн. У фокусі нашої уваги компанії, які займаються переробкою та виготовленням продуктів харчування, легкої промисловості та іншої продукції переробної галузі. Ощад готовий підтримати їх кредитуванням до 85% суми зовнішньоекономічного контракту, а наш партнер ЕКА страхує ризики несплати за такими кредитами. А якщо експортер кредитується і за програмою «5-7-9%», то фінансування стає ще доступнішим», – наголосив Сергій Наумов,  голова правління Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку