Замість реквізитів картки – токен: Ощадбанк посилює безпеку онлайн-платежів для клієнтів

Новини Ощаду

Ощадбанк розпочинає використовувати Visa Token Service (VTS) – рішення, яке встановлює новий стандарт безпеки та захисту персональних даних клієнтів при здійсненні онлайн-платежів.

Цей сервіс міжнародної технологічної компанії Visa дає можливість замінити реквізити платіжної картки на унікальний цифровий ідентифікатор – токен. Таким чином, оплата в інтернет-магазині здійснюється за допомогою цифрової копії картки.

Крім цього, сервіс спрощує здійснення платежів. Користувачу картки достатньо лише один раз залишити її дані на сайті чи в мобільному додатку торговця, після чого її буде токенізовано за допомогою VTS. Не потрібно вручну оновлювати дані картки, якщо її було втрачено або строк її дії закінчився.  Важливо, що компанія Visa надає окремий токен для здійснення онлайн- та мобільних платежів (у тому числі NFC) для кожного торговельного підприємства, тому дані токена не можуть бути використані деінде.

«Запуск технології Visa Token Service дає можливість вивести цифрові платежі на новий рівень. Підвищується рівень захисту карткових розрахунків, спрощується процес оплати та, відповідно, користування послугами стає зручнішим. У підсумку це сприятиме подальшому розвитку електронної комерції», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Першим партнером Ощаду в запровадженні технології Visa Token Service стала українська незалежна омніканальна платформа онлайн-платежів, переказів і виставлення рахунків Portmone.business. На даний момент сервісом вже можна скористатись у мобільному додатку Київстар, на сайті OLX та чат-боті Укрзалізниці з продажу квитків у Viber та Telegram, де Ощад виступає банком-екваєром.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали