За виплатами вкладникам екс-сбербанку - до Ощаду

Новини Ощаду

Повідомляємо, що через Ощадбанк розпочались виплати гарантованих сум відшкодувань вкладникам АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ РЕЗЕРВНИЙ БАНК» (колишній дочірний банк російського сбербанку). Загальна сума відшкодувань становить близько 1,2 млрд грн.

Для отримання гарантованого відшкодування вкладникам АТ «МР БАНК» пропонуємо звертатись до відділень Ощаду. Гарантована сума, яку можуть отримати вкладники, - 200 000 гривень, комісії та збори з вкладників не стягуються.

Підкреслюємо, що вклади в Ощадбанку гарантуються державою в повному обсязі, тому для безпеки та збереження отриманих грошей пропонуємо залишити їх в Ощаді на депозитному рахунку.

Нагадаємо, що в квітні 2021 року  Ощадбанк остаточно виграв у російського сбербанку суд за використання торгової марки на території України. Логічним продовженням цієї перемоги стало перейменування сбербанку в АТ «МР БАНК». В результаті нападу росії на Україну, НБУ лишив банк ліцензії, а Фонд гарантування через банки, зокрема, Ощад, проводить виплати.

З переліком працюючих відділень Ощадбанку можна ознайомитися за посиланням https://www.oschadbank.ua/aktualnij-rezim-roboti-viddilen-ta-bankomativ

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали