За керування змінами Ощадбанку в правлінні буде відповідати Олена Малинська

Новини Ощаду

Згідно з рішенням наглядової ради Ощадбанку від 3 березня переможцем конкурсу на заміщення посади члена правління, відповідального за керування змінами, стала Олена Малинська. До роботи вона приступає 5 квітня 2021 року. Контракт розраховано на 5 років.

Олена Малинська закінчила Київській національний університет ім. Т.Г.Шевченка, де здобула диплом магістра з менеджменту за спеціальністю «Менеджмент у виробничий сфері» та диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавство».  

Олена Малинська почала свою кар’єру в аудиторській компанії «Артур Андерсен», де працювала в київському та американському офісах компанії. Її досвід роботи у фінансовому секторі – більше ніж 20 років, з яких 19 років – на керівних посадах в українських банках. З лютого 2014 по серпень 2020 року обіймала посаду голови правління ПАТ «Банк Кредит Дніпро». До того працювала головою правління ПАТ «Енергобанк», заступником голови правління – фінансовим директором ПАТ «Альфа-Банк», заступником голови правління – фінансовим директором ЗАТ «ПроКредит Банк».

Головною метою новопризначеного члена правління стане координація виконання програми трансформації Ощадбанку. Ця програма має на меті підвищення ефективності та комерціалізацію банку. Кінцевою метою впровадження змін є мажоритарна чи повна приватизація Ощадбанку до кінця 2025 року.

Наглядова рада Ощадбанку вітає Олену Малинську з призначенням та бажає успіху на новій посаді.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали