За фінансової підтримки Ощаду на Львівщині відкрився завод релокованої з Мелітополя компанії

Новини Ощаду

Триває релокація українського бізнесу до безпечних регіонів: компанія «Агро Мастер Плюс», що переїхала з Мелітополя, відкрила завод з виробництва гідроциліндрів у місті Миколаєві на Львівщині. Після вимушеного переїзду з Запорізької області підприємство повністю відновило виробничий цикл та забезпечило роботою 50 працівників. Проєкт було реалізовано за фінансової підтримки Ощадбанку.

Загальна сума капітальних інвестицій банку у відновлення виробництва становить 18 млн грн. Ощадбанком профінансовано закупівлю основного виробничого обладнання на суму 13 млн грн і надано кредитну підтримку в сумі 5 млн грн для придбання матеріальних запасів. Фінансування здійснювалось у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» із залученням державних гарантій.

Для відновлення діяльності підприємству після переїзду довелось розпочинати все з нуля – від облаштування офісу та виробничих потужностей до відновлення контактів з основними вітчизняними та зарубіжними партнерами. До початку повномасштабної війни 70% продукції компанія «Агро Мастер Плюс» постачала за кордон: до Польщі, Німеччини, Словаччини, Бельгії та Великої Британії.

«Загалом Ощадбанк допоміг 17 підприємствам з небезпечних та тимчасово окупованих регіонів перемістити свої потужності. Завдяки активній участі банку в державних, регіональних та міжнародних програмах ми змогли кредитувати ці компанії на дуже вигідних умовах. У наших планах збільшувати кількість подібних проєктів. Сьогоднішнє відкриття є яскравим свідченням того, що така співпраця приносить реальні плоди: як для банку та його клієнтів, так і для економічного розвитку регіону загалом», – зазначив Ігор Романів, начальник Львівського обласного управління Ощадбанку.  

Нагадуємо, Ощадбанк оновив умови реструктуризації та фінансування бізнес-клієнтів, які здійснюють свою діяльність на деокупованих та прифронтових територіях або перенесли свій бізнес на підконтрольну Україні територію. Відповідно до них можливе зниження процентної ставки до 0% або відстрочення за платежами по тілу кредиту. Починаючи з березня 2023 року підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу можуть оформити заявку на кредитування та отримати попереднє рішення онлайн через сервіс ОщадБізнес без відвідування відділення.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали