З початку війни Ощадбанк профінансував паливно-енергетичний комплекс на суму 5 млрд грн

Новини Ощаду

З метою забезпечення енергетичної безпеки країни в умовах військової агресії з боку росії Ощадбанк з початку війни профінансував позичальників паливно-енергетичного комплексу на загальну суму 5 млрд грн.

Нещодавно банк уклав нову кредитну угоду на суму 500 млн грн з одним з постійних контрагентів – ТОВ "Окко-бізнес Партнер". Компанія є одним з найбільших постачальників пального на українському ринку. Залучені кошти спрямовуються на його закупівлю для забезпечення потреб стратегічних підприємств України та внутрішніх споживачів.

«Партнерство з підприємствами паливно-енергетичного комплексу завжди було стратегічно важливим для Ощаду. Підтримка їх повноцінної та стабільної роботи під час війни набуває ще більшого значення, адже це підприємства критичної інфраструктури. Наша перемога на фронті і в тилу неможлива без повноцінного забезпечення всім необхідним, включаючи пальне. Ми це добре розуміємо, тому й надалі будемо вважати співпрацю з підприємствами ПЕК своїм пріоритетом», – зазначив Юрій Каціон, заступник голови правління Ощадбанку.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали