З початку повномасштабного вторгнення Ощадбанк надав аграріям 10 млрд грн доступних кредитів

Новини Ощаду

Після 24 лютого минулого року Ощадбанк суттєво збільшив підтримку аграрного сектора країни. Так, загальна сума позик, які державний банк надав агропідприємствам за цей час за програмою «Доступні кредити 5-7-9%», становить близько 10 млрд грн. Частка агрокредитів у загальному портфелі програми доступних кредитів, виданих Ощадом під час війни, становить 72%. Друге місце припадає на підприємства торгівлі – їм Ощад видав 16% позик за цією програмою.

З початку повномасштабного вторгнення фінансування агросектора з боку Ощадбанку збільшилось. Першу велику кампанію з кредитування посівної Ощадбанк розпочав вже у березні минулого року і протягом наступних кількох місяців спромігся видати на ці потреби 5 млрд грн. Багато клієнтів звернулись до Ощаду вперше, адже він не має обмежень щодо банку землі та форми власності, а також спростив внутрішні кредитні процеси.

Окрім цього, популярності позик Ощаду аграріям сприяє програма державних гарантій, яка покриває до 80% забезпечення за кредитом та передбачає можливість рефінансувати заборгованість в інших банках і зручний графік погашення, адаптований до сезонності сільгоспробіт.

Додаткова перевага Ощаду – опція онлайн-подання заявки на кредит: нещодавно банк запустив сервіс під назвою ОщадБізнес. Завдяки інновації подання кредитної заявки для ФОПів та компаній, включно з агробізнесом, можна здійснити за лічені хвилини і отримати попереднє рішення за 24 години. Послуга передбачає надання банком попередньої оферти та фінального рішення без відвідування банківської установи.

«Ощад активно надає позики аграрним компаніям та запрошує їх кредитуватись на проведення посівної. Підтримка агробізнесу для нас завжди була пріоритетною, а під час воєнного стану вона ще більш важлива, адже це питання продовольчої безпеки країни. Якщо сільськогосподарським підприємствам бракує коштів для закупівлі необхідної техніки, насіння, добрив, пально-мастильних матеріалів, ми закликаємо скористатися привабливими умовами наших кредитних продуктів, які допомагають успішно працювати, легко поповнюючи обігові кошти й інвестуючи в нові трактори, сіялки тощо», - прокоментувала членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за ММСБ, Наталя Буткова-Вітвіцька.

Більше інформації про кредити Ощаду аграріям тут: https://www.oschadbank.ua/credit-category/vid-agropartneriv

Оперативну інформацію про роботу Ощадбанку також можна отримати тут:
Web: www.oschadbank.ua
Facebook: https://www.facebook.com/oschadbank
Telegram: https://t.me/sergii_naumov (офіційна сторінка голови правління Ощадбанку Сергія Наумова).

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали