З нагоди 30-ї річниці незалежності України Ощадбанк та Visa виступили партнерами мультимедійної вистави «ШЛЯХ ДО...»

Новини Ощаду

Ощадбанк та Visa стали партнерами мультимедійної вистави «ШЛЯХ ДО…», прем’єра якої відбулась в Українському домі 25 серпня. Ця подія була складовою програми святкувань 30-ї річниці незалежності України.

Драматургія розгортається в чотиривимірній площині. Це новий експериментальний формат, втілений у синтезі мистецьких та технологічних компонентів із максимальним використанням особливостей архітектури Українського дому.

Серед інших особливостей цієї унікальної за масштабом та форматом події наступні:

  • неординарна візіонерська режисура від Влада Троїцького;
  • масштабна інсталяція, інтегрована у простір глядацької зали;
  • мультимедійна відеопроекція на 360° у 25-метровому просторі атріуму Українського дому;
  • сучасний балет від театру танцю «Тотем» під керівництвом Кристини Шишкарьової;
  • оригінальне виконання вокалістів формації NOVA OPERA;
  • акторське читання від Тетяни Троїцької, що базується на метафоричних текстових фрагментах поеми Тараса Шевченка «Сон»;
  • сучасна музика авторства Яни Шлябанської, створена спеціально для вистави.

Однією з ціннісних особливостей проекту є інтеграція жестової мови в хореографію та драматургію вистави. Цю практику спрямовано на пошук шляхів взаєморозуміння та об’єднання глядацької аудиторії, а також на підкреслення важливості філософії інклюзії для сучасних мистецьких проектів.

«Важливою частиною проекту для нас є інклюзивна складова: в хореографію та драматургію вистави інтегровано жестову мову. Банк послідовно підтримує ініціативи, спрямовані на запровадження безбар’рності, зокрема розбудовує мережу власних інклюзивних відділень та підтримує відповідні культурні заходи. Ощадбанк є учасником руху «Бізнес без бар’єрів», який створено в межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської», – прокоментував прем’єру Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку. 

«Інклюзивність та інновації – ключові цінності компанії Visa, які яскраво втілює в собі цей проект. Ми підтримуємо інклюзію в усьому світі: наприклад, у 2020 році Фонд Visa Foundation оголосив про запуск двох програм на загальну суму 210 мільйонів доларів США, спрямованих зокрема на інклюзивний економічний розвиток. Раді, що маємо можливість разом з такими партнерами, як Ощадбанк, долучатися до побудови інклюзивного майбутнього і в Україні, і віримо, що саме мистецтво зможе привернути увагу громадськості до питання інклюзії», – зазначила Світлана Чирва, віце-президентка, регіональна менеджерка компанії Visa в Україні, Білорусі та Молдові.

 

 

 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку