Відвідувачі Atlas Weekend 2021 витратили понад 46 мільйонів гривень за допомогою терміналів Ощадбанку

Новини Ощаду

Близько 600 терміналів, 114 торговців, майже 270 тисяч транcакцій та понад 46 мільйонів гривень cashless-платежів – такими є основні результати Ощадбанку на найбільшому фестивалі Східної Європи Atlas Weekend, який пройшов у Києві 7 – 11 липня. Завдяки співпраці з Ощадбанком цей фестиваль вже втретє відбувається в форматі cashless-території.

Cashless-проекти Ощадбанку відомі як найбільш масштабні в Україні. Перетворення НСК «Олімпійський», а також, окрім  Atlas Weekend, фестивалей Ulichnaya Eda та Зимова країна на ВДНГ на території, вільні від готівки, – найбільші досягнення Ощаду в цій сфері.

 «Черговий Atlas Weekend довів, що Ощадбанк активно завойовує молоду аудиторію, яка переважає серед відвідувачів фестивалю. Дослідження рівня фінансової грамотності серед мешканців України, проведене у 2019 році, показало, що саме молодь у віці від 18 до 24 років є найменш фінансово обізнаною серед усіх вікових груп. Забезпечуючи cashless-платежі на Atlas Weekend, Ощадбанк виконує важливу соціальну функцію, сприяючи популяризації безготівкових розрахунків серед молодих людей», – зазначив Антон Тютюн, член правління Ощадбанку.

Загалом фестиваль відвідало близько 600 тисяч людей. На 5 сценах Atlas Weekend, що були розташовані на загальній площі понад 100 га, протягом 5 днів виступили близько 250 артистів.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали